Wpis z mikrobloga

Moto G6 Plus czy LG G6. Co do samej obudowy to większe wymiary motoroli nie przeszkadzają mi. Mama ma LG G6 a tata Moto G5 Plus. Jakoś Motorola bardziej mi leży ze względu na czystego androida i gesty od aparatu i latarki. Dla mnie fotki w dzień wychodzą porównywalne na LG G6 i Moto G5 Plus.

Wady LG G6 to android z nakładka LG. Custom ROM odpada bo na nim nie działa stockowa aplikacja kamery, a bez tego przewaga w postaci aparatu ginie.

Wady Moto G6 Plus to teoretycznie gorszy aparat i większe wymiary. No i kolejną wadą będzie utrata gwarancji - muszę odblokować bootloader aby uruchomić mirracast do TV Samsunga (często używam). Ale zaletą będzie użycie w przyszłości custom romów, do których prawdopodobnie uda się wgrać stockową apkę aparatu (podobno w motoroli apka nie jest aż tak zależna od systemu).

#android #telefon #smartfon #lgg6 #motorola

Moto G6 Plus czy LG G6

  • Moto G6 Plus 31.8% (7)
  • Lg G6 68.2% (15)

Oddanych głosów: 22

  • 7
@rama88: Trochę słabeto co wybierasz. LG G6 jest znacznie wydajniejszy, będzie z lepszym aparatem. Wkurzać może 32GiB pamięci oraz to średnio tam z custom rom. Wiem bo miałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@remixer: to nie rozwiązuje reszty #!$%@?ści tego tel. No upgrade lineageos wiązał się z nadpisaniem partycji przez co potrafiło wywalić Google apps których nigdy nie musiałem dodawać do aktualizacji a które potem dodane stwarzały sporo problemów.

Jeśli OP patrzy pod kątem custom ROM to Moto G6 będzie lepsze.
Zdecydowałem się kupić LG G6, które jest droższe od Moto G6 Plus tylko o 100zł. Ewentualnie oddam go na gwiazdkę Żonie, a sobie kupię Moto G6 Plus - wtedy powinien stanieć.