Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Trochę prywaty, ale liczę na Waszą wyrozumiałość. Szukam zleceń na projekty graficzne, może ktoś z Was działa obecnie nad jakimś projektem, może dopiero planuje, tak czy owak, zapraszam do kontaktu. Wykonam #branding #logo, wymyślę nazwę czy slogan. Lubię rozwiązania w duchu "keep it simple make it smart". Zainteresowanym prześlę przykładowe realizacje.

#grafika #grafikakomputerowa #grafikplakaljakprojektowal #pracazdalna #praca #warszawa #szukampracy #freelance
ekstrawertyk - Cześć Mirki!

Trochę prywaty, ale liczę na Waszą wyrozumiałość. Szuk...

źródło: comment_ku2I1agyLSIpRLyIZRV137qXX45SvYpm.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Wynoszony @goedenavond to z racji swojego założenia nie miało być oczywiste :) jest proste, ale nie bezpośrednie. Alternatywą mógłby być symbol dolara $, ale specjalnie z niego zrezygnowałem, ponieważ tuż za nim kryje się symbol centa :) cieszę się natomiast, że budzi dyskusję :)
  • Odpowiedz
@ekstrawertyk: nie każdy projekt musi być oczywisty i nie każdy projekt musi dać się odczytać na pierwszy rzut oka. Jeśli jednak osoba postronna znajduje klucz w pierwszej, drugiej, trzeciej literze i nagle ma zamek, do którego ten klucz nie pasuje, to coś tu jest nie tak ;) Imo to Ś to fail, tym bardziej, że musisz komuś tłumaczyć jego budowę i pokazywać klucz numer 2.
  • Odpowiedz
@ekstrawertyk: @goedenavond: wg mnie kluczem do ś jest reszta.
tak samo tutaj:
Czeć

można się łatwo domyśleć, a tutaj jest więcej domysłów, więc jest trudniej.
Ja bym się może doczepił do kerningu i balansu bieli i światła.
Po lewej jest więcej bieli, a po prawej więcej światła.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Litera Z moim zdaniem jest tej samej kategorii budowy co Ś


@ekstrawertyk: kompletnie się z tym nie zgodzę :)

Ja bym się może doczepił do kerningu i balansu bieli i światła.

Po lewej jest więcej bieli, a po prawej więcej światła.( ͡
  • Odpowiedz