Wpis z mikrobloga

Mirki jakie #taxi w #warszawa polecacie? Może macie jakiś sprawdzonych kierowców? Potrzebuję 5-6 kursów w jednym dniu Bemowo - Opypy (pod Grodziskiem Mazowieckim) rano oraz koło południa i z powrotem po północy. Zależy mi na możliwości zamówienia 2-3 dni szybciej i punktualności :)

Zwykle korzystam Uber/Taxify ale teraz potrzebuje kogoś kto nie odwoła przejazdów bo mu się trasa nie podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
@md23: Właśnie chodzi o to, że nie mogę sobie na to pozwolić i sie denerwować o odwołane przejazdy... To samochody dla moich gości i dla mnie. Mam tego dnia ślub i muszę tam być rano, potem po południu dla gości i 2-3 auta koło 1 i 2 w nocy na powrót.
@BajerOp: Opisałam wyżej, musi być auto z kierowcą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@
  • Odpowiedz
@CurlyHairGirl: jutro widzę się z kolegą, który miał ślub w tamtym roku w Rozalinie i zamawiał dla mnie i kilku innych gości taksę. Nie było przypału. Mogę się dopytać co to za korporacja.
  • Odpowiedz
@CurlyHairGirl: skoro wiesz na jaką godzinę, to może od razu ugadać z korpo albo jakimś przewozem osób jakieś umówione kursy, podpisać umowę i nie ma, że nie przyjedzie.
Kiedyś korzystalam z ecocar, mieli dobre ceny i nigdy nie nawalili
  • Odpowiedz