Wpis z mikrobloga

#nawigacja #vordon #motocykle #mapy
Mireczki pytanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chce Ojcu sprezentować nawigacje na motocykl, oczywiście nie za duże pieniądze, wpadła mi w oko Nawigacja Vordon M435. Cena:450zl
I teraz pytanie czy jest to ok propozycja, nie chce się sugerować ocenami na Ceneo, których pełno jest pozytywnych ( część z nich wygląda na fake) ? Może ktoś miał lub ma ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce Ojcu sprezentować nawigacje na motocykl, oczywiście nie za duże pieniądze, wpadła mi w oko Nawigacja Vordon M435


@marianteam: nie.

Kup smartfon i uchwyt do motocykla.
  • Odpowiedz
@Morf nie każdy lubi. Np. mój ojciec należy do pokolenia że każde urządzie służy do określonego celu - telefon do dzwonienia, latarka do świecenia, a nawigacja do nawigowania. Nie wszytko w jednym.
  • Odpowiedz
Nie wszytko w jednym.


@Crock92: tylko że współczesny telefon jest lepszą nawigacją niż 90% "nawigacji" a najlepsza latarka to taka którą 24h na dobę masz pod ręką.
  • Odpowiedz
  • 0
@Morf
@Crock92 Dzięki, właśnie obawiam się, że telefon w tym futerale będzie mało widoczny. A druga sprawa to, że właśnie mój Ojciec zdaje się że jest z tych osób co wola mieć nawigacje do nawigacji a telefon do dzwonienia itd.
Kolejna sprawa, że TomTom kosztuje kupę kasy ( powyżej 1000) i chce zweryfikować czy ten Vordon będzie coś wart ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz