Wpis z mikrobloga

Szanowni ludzie z wykopu,
widzę że temat #dascoin was gotuje i wzbudza wielkie emocje, ale tak to już jest.. jak bracia wright skonstruowali pierwszy samolot też się śmiali, krytykowali że nie poleci, wyśmiewali.. jak kobiety zaczeły nosić spodnie to rzucali w nie kamieniami, gałęziami i na nie pluto.. każda rewolucja ma trudne początki i tak też jest w przypadku waluty przyszłości którą jest Das Coin. Jednak odczuwam wobec was litość, jesteście biednymi ludźmi zamkniętymi w swoich strefach komfortu dymającymi za 1600 na etacie aby pod koniec dnia wychylić taterke pod sklepem i przegryźć pętkiem myśliwskiej.. Z tego miejsca mam dla was propozycje, każdemu z Was który dziś kupi podstawową licencje dam 50 złotych od ręki teraz, dla Was double win, za rok z cykli będziecie mieć przynajmniej dwa miliony złotych a dziś wpadnie wam dodatkowe 5 dyszek choćby na zaległy rachunek za gaz czy na kolejny tydzień jedzenia w biedronce. Niektórzy z Was pomyślą, czemu on to nam proponuje? A wiec jak nauczał Jezus Chrystus należy się dzielić i głupich uczyć, tak postępuję. Dawajcie znać pw. Kończę bo tu gdzie jestem na Seszelach jest słaby zasięg. Też będziecie mogli kiedyś tak żyć jak ja, wystarczy chcieć i nie płynąć z prądem, odwagi ! #dascoin #blokchain #kryptowaluty #rich&happy
  • 21
@piterss17: zaczynają się obelgi... tak was to cebulaczki boli że jestem bogaty dzięki walucie przyszłości? Zlituje się ponownie i dam ofertę, szukam kogoś kto będzie mi pielęgnował oczko wodne, płacę w cyklach, warunek jest taki że trzeba się przebrać za pieska i czasem zaszczekać żeby kuny na ogród nie wchodziły, nawet mi was nie żal
@HEJDER: tysiace ludzi mowi takze ze bitcoin to gowno i jakos nikt obrazony nie chodzi,badz sobie bogaty wszystkiego najlepszego stary, ciesze sie jak sie komus powodzi tylko zebys potem ty nie musial komus oczka wodnego pielegnowac
@HEJDER: KRETYNIE.w desperacji oferujesz 50 zl za wciagniecie do piramidy kolejnej ofiary ,abys mogl otrzymac prowizje parotysieczna.to jest ostatnia metoda zarobku w tym Dasshicie ,bo ten szajs spada do ZERA. NIe -nie jestes na Szeszelach a raczej w Monkach,oraz przestan wciagac Jezusa da twoich idiotyzmow.Ja jestem w Stanach juz 35 lat i jest ok ale nie dlatego ze kupilem licencje tego g ale dlatego ze kupilem bc i ripple ETC.Istnieje powod
@HEJDER Za rok to o Tobie gościu głos zaginie jak i tej piramidzie. Chociaż o piramidzie może nie bo tacy jak Ty będą płakać że was okradli. Było już takich wielu jak Ty, potem w tajemniczy sposób już zamilkli. Powodzenia z tymi milionami :))) Zarobią na tym tylko twórcy, reszta straci.
@HEJDER: DASCOIN został zakazany w USD jako oszustwo i piradmia finansowa. Podobnie w Polsce KNF ostrzega przed oszustwem jakim jest DASCOIN. To scam i piramida finansowa. DASCOIN to nie jest nawet żadna kryptowaluta tylko zwykły MLM. Hamskie naciąganie ludzi. Piszę to z miłą chęcią bo obserwuje mnie 271 osób na Mirko. A kolejne kilkaset tutaj mnie czyta. Bardzo często piszę tutaj że DASCOIN TO OSZUSTWO I PROMOWANIE DASCOIN to jest PRZESTĘPSTWO.