Wpis z mikrobloga

gowniak @L3stko niepotrzebnie eskalowal afere z poziomu mirko/mojego ryjbuka do poziomu znaleziska. obsranie glownej strony taka #!$%@? jak pare dni burakowego bana to tylko strata czasu dla mirkonow wczytujacych sie teraz w to cale gowno. zmarnowany czas mogli wykorzystac w bardziej pozyteczny sposob postujac nietoperze w tagu #ladnynietoperz

moderacja wykopu to byl jest i bedzie cyrk. teraz nie mam tych paru dni bana ale spryciule postanowily zbanowac na miesiac mirka @wudwaka ktory za glowny cel swojego zycia uwazal wspinanie sie w wykopowym rankingu - siedzac calymi dniami i nocami generowal/repostowal tony contentu na wykop - robil to niczym prawa reka samego michaila proteinova ktory placze ze szeregowe mirki tylko plusujo a nie dodajo. wudwaka wrecz pracowal w wykopie XD teraz biedak sie powiesi i to tez bedzie wasza wina wy durne moderatory! (°°

gardze moderacja ktora nonstop podejmuje nieprzewidywalne i wrecz losowe decyzje. wiele razy jeden moderator podejmowal odwrotna decyzje niz drugi pare dni pozniej. sam widzialem niewyobrazalnie obrzydliwe/krzywdzace/bezprawne tresci ktore wisialy na wykopie przez kilka lat mimo licznych zgloszen ..... a zniknely dopiero gdy ich autor skierowal swoje kolejne obrzydliwosci personalnie w kierunku czlonka wykopowego zespolu.

co do samego tempbana. jakich komentarzy mozna sie spodziewac pod filmem na ktorym widac rozszarpywanie ludzi rakietami? terrorystow #!$%@? rakietami w ekipe wynoszaca rannych/poleglnych zolnierzy nazywalem i bede nazywac obsranymi gownem ludzkimi smieciami. w zwiazku z moja "broniowa dzialalnoscia" mam w ostatnim czasie coraz wiecej stycznosci z zolnierzami i pracownikami sluzb ktorzy musieli walczyc z takimi smieciami. widzac sceny takie jak w felernym znalezisku na klawiature cisna sie zupelnie inne okreslenia a "obsrany gownem ludzki smiec" to przy nich bardzo grzeczna wersja. uwazam ze w znalezisku ktore mialo oznaczenie 18+ i zawieralo film nagrany przez te smieci wystapily uzasadnione okolicznosci lagodzace by nazywac rzeczy po imieniu. jesli @wykop uwaza inaczej to w sumie nie mam sily i wystarczy jedno slowo a sam usune konto bez banowania i durnych afer. rozumiem ze jestem tylko szeregowym gosciem w wykopowym domu i wyjde zwyczajnie poproszony bez zbednego gimnastykowania sie nad interpretacjami regulaminow czy zachowan moderatorow /// ale obiecuje ze pozniej zawioze do siedziby wykopu kilku weteranow ktorzy chetnie zrobia ama o "przygodach" na bliskim wschodzie i jak proteinov im odmowi stosowania branzowej terminologii to osobiscie naszczam na wycieraczke poznanskiej willi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

gowniakom ktorzy nie rozumiaja zagadnienia polecam wybrac sie na ten event i pogadac w cztery oczy: https://www.wykop.pl/wpis/32133311/zapraszam-na-koncert-organizowany-przez-fundacja-s/

a teraz zrobie to do czego wykop jeszcze calkiem sprawnie sie nadaje - zapostuje nietoperza w tagu #ladnynietoperz

#brzydkiburak #oswiadczenie #moderacjacontent
BrzydkiBurak - gowniak @L3stko niepotrzebnie eskalowal afere z poziomu mirko/mojego r...

źródło: comment_OOG06FlQ7xstXDrHV8RhGfx1G3pFZiqk.jpg

Pobierz
  • 20