Wpis z mikrobloga

jaki pierwszy #rower #szosa do max 2,5k cebulionów?
do tej pory śmigałem MTB na trasy ok 30-40km głównie w letnie weekendy po okolicznych wsiach. W miasto nie wyjeżdżam prawie w ogóle.
Wolę też nie iść w używane bo nie znam się za dobrze i nie chcę nieświadomie kupić bubla.
Zakup prawdopodobnie pod koniec lata albo na wiosnę w przyszłym roku.
  • 11
@RezolutnyPasikonik: 520 też fajny, dużej różnicy dla nowego na szosie nie będzie, 540 ma lepsze koła (ale 520 też są ok i nie trzeba ich centrować co miesiąc jak niektórzy piszą) i jest na wyższej grupie 105 (2x11) , 520 ma sorę (3x9)
@RezolutnyPasikonik: ja wybrałem tribana 540. ALE. Miał dotrzeć do mnie jutro, nie dotrze:

z przykrością informujemy, iż nie otrzymaliśmy dostawy produktu z magazynu francuskiego: ROWER SZOSOWY TRIBAN 540 M

Możemy ponowić zamówienie na produkt do magazynu francuskiego, lecz okres realizacji zamówienia przedłuży się o kolejne 5 dni roboczych.


cholera wie co dalej. :(
@ThePawel dałem 3.3k. Podobno jest spora znizka pracownicza, jesli masz kogos znajomego w Deca, to moze udalo by sie urwać z ceny. Odnośnie mojej ostatniej wiadomosci, po kilku mailach rower się znalazł i dotarł w terminie. Z informacji uzyskanych z Deca, na francuskim magazynie było ponad 130szt. rozmiaru M. Rower wymagał jedynie dostrojenia przedniej przerzutki, no i muszę przyznać że płynie się nim po drogach :) polecam!