Wpis z mikrobloga

@lightnessofAngie: Mam teraz takiego kota skuhwysyna burmille xD bałbym się go w domu z psem zostawić bo pies mógłby tego nie przezyć xD swego czasu zanim poszedł do kastracji to klepał się z psami sąsiadów bo kocica tam była xD i zazwyczaj z pojedynków z psami wychodził zwycięsko ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Stalkere: Z kolei ja, miałam kiedyś kotkę jak byłam mniejsza (11 lat). Przygarnęliśmy taką małą przybłędę i oddaliśmy serce, nie odstępowała mojej mamy o krok. Przyszedł czas, że mama zaszła w ciąże i już było coś nie tak, Fiona drapała mamę po brzuchu, wskakiwała do łóżeczka małego i sikała na materac, nie chciała się dotknąć, bawić i leżała taka smutna :< Mama zdecydowała, że musimy znaleźć jej nowy dom i tak
@lightnessofAngie: Wszystko zależy od kota, jeden nie potrzebuje wcale miłości(mam też takiego koteła którego nie głaskasz wtedy kiedy Ci się podoba tylko trzeba czekać aż zacznie mu się faza na przyjemności i sam przyłazi ʕʔ), a inne znowu (tak, kolejny mój koteł bo mam aż 5 xD)miziają się zawsze jak Cię widzą. Dużo też zależy od rasy. xd