Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj 7 raz na koncercie Mesa w życiu. Odkąd gra z livebandem to nie ma praktycznie konkurencji wśród raperów w graniu na żywo (nawet nie handlujcie z żadnym #taconafide błagam). Mega energia, piękny koncert. I co ważne - Rapersampler na żywca brzmi idealnie. Co można zarzucic to żadnego kawałka z Kandydatów, no ale trudno :( #tentypmes #koncerty no i trochę #gdynia bo to na tych lipnych Delfinaliach było
  • 6
@pawelczixd kwestia gustu. Widzialem Mesa kilka razy na żywo i nigdy bym nie poszedł więcej na jego koncert. Mam znajomych którzy go uwielbiają. Także nie można twierdzić że ktoś nie ma konkurencji. Jedni lubią Mesa inni Taconafide, a jeszcze inni lubią to i to...
@pawelczixd no dokładnie jak dla mnie każdy koncert Mesa był mega #!$%@?. Moim zdaniem ma mega #!$%@? kontakt z publicznością. Sytuacja która #!$%@? na hip-hop kempie to tylko potwierdziła. Mimo że wiem że mi nigdy nie podejdzie nigdy nie napisze, że jest #!$%@? I że do moich faworytów to nie dorównuje w połowie bo wiem że po prostu trafia do innych.