Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szon czy nie szon? ()
Ja lvl 20 - niecały rok temu wyznałem co czuje do pewnej dziewczyny lvl 20,(była wtedy w związku), zaczęło się niewinnie, co dzienne pisanie wiadomości typowa gadka szmatka: co tam? jak mija dzień, po pisanie czemu akurat to Ona mi się spodobała. Teoretycznie miała najcudowniejszy charakter jaki znałem, nigdy wcześniej takiej kobiety nie spotkałem i z wyglądu mocne 8/10. Z dnia na dzień pisało nam się coraz lepiej - czułem że pasujemy do siebie. Pewnego dnia po 3 miesiącach, tak długi okres, nie dawała się łatwo, starałem się o nią jak mogłem, zażądała że potrzebuje przerwy bo nie umie tak okłamywać swojego obecnego chłopaka. Byłem trochę zawiedziony, no ale dobra jakoś to było. Po 3 dniach, przemyślała wszystko i napisała, że chce wrócić do naszych relacji (przed wyznaniem jej miłości byłem dla niej przyjacielem) po 8 miesiącach, nasza relacja przemieniła się w coś więcej niż tylko przyjaźń, doszło do tego że skończyliśmy w łóżku a Ona powiedziała mi, żebym czasem nie pomyślał że przez to będziemy razem. Po wszystkim, nie układało jej się z chłopakiem, zerwała z nim - oczywiście nic nie powiedziała o nas. Nie byli razem przez 2 tygodnie, wspierałem ją w tym trudnym czasie (można powiedzieć że byliśmy w związku - robiliśmy wszystko to co robi para bez pokazywania się publicznie) i wyszło na tym że pewnego dnia się spotkaliśmy - stało się co miało się stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) a następnego dnia bez mojej i jej wiedzy przyjechał do niej były - wcześniej umówił się z jej rodzicami, że przyjedzie na weekend. Cały dzień nie wiedziałem co się dzieje bo nie odpisywała, a jak napisałem, że się martwię kazała mi się uspokoić bo wszystko jest w porządku. Następnego dnia rozmawialiśmy i powiedziała mi, że jest u niej były - zapytałem czy to robili powiedziała, że tak. Powiedziała, że zawsze mi mówiła że wiem za co się biorę i ma mętlik w głowie po zerwaniu z chłopakiem z którym była 3 lata. Stwierdziłem, że nie mam o co się już starać i odpuściłem.

Powiedzcie mi Mirki jakie macie zdanie o tym, czy to ze mną jest jakiś problem czy raczej z nią? Zacząłem czuć do niej wstręt i obrzydzenie, dziwne uczucie kiedy zawszę ją kochałem.

#bolecnaboku #zdrada #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 4