Wpis z mikrobloga

Parę słów od zielonki.

1- Żaden "liść" tylko wywalił mu pięścią w pysk - nazywanie tego liściem, listwą, plaskunem itp. dowodzi że obsrany Rafonix chce umniejszyć to co zrobił, bo się boi.

2- Nazywanie osoby, która została pobita, konfidentem kiedy zgłosi sprawę na policje, to domena "prawilnych gimbusków". Wiecie czemu tak bardzo nienawidzicie "zgłaszania"? Bo cywilizacja wypracowała sobie struktury POLICYJNE, aby OGR nie wygrywał z INTELIGENTEM. Kuracyja/typowy wykopek/itp może i waży 40 kilo, ale właśnie dzięki temu, że społeczeństwa oparte na sile umysłu wypracowały takie struktury, 40 kg inteligencik > 100 kilowy ogr. WY/ Rafonix jesteście od noszenia paczek/ciężkich przedmitów. Jak podniesiecie rękę na PANA, idzie on na policje, a was tresują batem byście nigdy więcej się nie odważyli. @Kuracyja przestań tego słuchać i NATYCHMIAST na bagiety, żeby wytresowali chama.

3- W Polsce nie ma samosądów. Obojętnie od tego, jakie relacje panowały pomiędzy Panami, nic nie usprawiedliwia takiego rozwiązywania sporu. Myślę, że podobne słowa p. Krasucki usłyszy w sądzie, gdyż jako prawnik-karnista nie mam najmniejszych wątpliwości, że doszło do przestępstwa z art. 217 kk. Mam nadzieję, że #osrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wystąpi na zasadzie art. 60 par. 1 i 2 kpk o wszczęcie przez prokuratora z urzędu postępowania przygotowawczego w sprawie prywatnoskargowej ze względu fakt, iż wymaga tego interes społeczny. Ten człowiek musi karnie odpowiedzieć, za swój czyn i odpowie. To mogę obiecać. Jeśli Ośrodek nie będzie z jakichś powodów chciał poinformować prokuratury, wówczas zrobię to ja. Materiał dowodowy w postaci nagrania nie pozostawia wątpliwości, że doszło do przestępstwa. Próby usprawiedliwiania go nie mają w prawie karnym materialnym jakiegokolwiek wpływu na byt przestępstwa. Zaistniało ono obiektywnie.
Proszę także pamiętać, że wszelkie zniesławianie Ośrodka w sieci, znieważanie go, jest przestępstwem kwalifikowanym (zagrożonym karą do 1 roku pozbawienia wolności) z art. 212 par. 2 kk. Wystarczy, że na zas. art. 488 par. 1 kpk Ośrodek zawiadomi Policję o tym fakcie, a wówczas jest ona zobowiązana do zebrania materiału dowodowego w sieci i przekazania sprawy sądowi, zgodnie z brzmieniem powołanego powyżej artykułu: "Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu".
Myślę, że dla wielu z Państwa dobra zabawa wkrótce się skończy

#patostreamy #rafonix #danielmagical
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yinyang: No to wyobraź sobie, zamiast projektować swoje niepowodzenia na mnie, że mam 30 lat, żonę, mieszkam we własnym mieszkaniu i wyciągam pomiędzy 6 a 8k zależnie od miesiąca jak content manager dla zagranicznych firm.

C--j mnie boli czy w to uwierzysz czy nie, więc do tematu:

DLACZEGO stalkował go jakiś powyginaniec? Może dlatego, że Rafonix najpierw na cely internet darł ryj że rucha nasze
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: wiesz co, jeżeli nie byłoby ci wstyd dzwonić po policję z powodu jakiegoś szkieletora pod twoim domem to gratuluję, ja mimo wszystko nie mam dwóch lewych rąk a z takimi przypadkami jestem w stanie poradzić sobie sam. Rafonix wyzywał nasze matki analogicznie skoro kuracyja chciał go ukarać nie uważasz że powinien to załatwić inaczej niż stalkować i naruszać jego prywatność? Zaczął działać na własną rękę i dostał w gębe
  • Odpowiedz
@yinyang: Nigdy nie powiedziałem że mam dwie lewe ręce.

Po prostu płacę spore podatki, w tym na policje, dokładnie po to - by takich śmieci usuwali z mojej drogi inni. To nie średniowiecze, bym musiał szkolić się w walce mieczem, bo za rogiem czekają śmierdzące oprychy.

Na takich jak wy jest bat. Uważam p-----c fizyczną za najgorszą formę s----------a - gorszą niz to, co zrobił Kuracyja. Nie pochwalam Kuracyji, nie
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: Nie rozumiem tego, gość sam do tego uparcie dazyl, dostal za swoje, a Ty bronisz niewinnego wykopka. Jedyna Twoja racja w tym wszystkim to efekt psychologiczny obstawy. Zreszta ani troche mnie to nie zdziwilo, ze ten baran wezmie ze soba brygade( na wszelki wypadek)xD
  • Odpowiedz
@Mankowski11: Ja nie bronie Wykopka, potępiam p-----c fizyczną w jakimkolwiek wydaniu, oprócz uzasadnionej obrony koniecznej - tutaj uważam, że byk z premedytacją uderzył bo zobaczył że ten chłopak to taki patyk.
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: jak nie jest ścigane z urzedu tylko z oskarżenia prywatnego to Ty nie możesz raczej wnieść oskarżenia tylko pokrzywdzony :D ale tam tez przestępstwa scigane z urzedu na tym filmiku wystapuja także ten "prewencyjny liść" to jest nic, mnie to nie cieszy, że bedzie mial zycie zmarnowane ale k---a jak mozna takie cos nagrac i upublicznic?! co on myslal, ze mu kazdy pogratuluje ? Jeszcze sam sobie trzech świadków
  • Odpowiedz
@arkaw102: On ma wybitne szczęście, że te patogeny nie spowodowały u niego powstania u niego w tym momencie większej agresji. Gdyby nasz detektyw-łodyga dostał większy łomot, to na komendę pojechałaby cała rodzina gimbo-koksów i jakby ich porozdzielali po pokojach, to z samych zeznań "kolegów" wyszłoby parę paragrafów. A że to Piotrków, a nie stolica, to raczej takie zachowanie to sensacja, więc Kalafonix stałby się ofiarą "układu zamkniętego". W małych społecznościach
  • Odpowiedz