Wpis z mikrobloga

Parę słów od zielonki.

1- Żaden "liść" tylko wywalił mu pięścią w pysk - nazywanie tego liściem, listwą, plaskunem itp. dowodzi że obsrany Rafonix chce umniejszyć to co zrobił, bo się boi.

2- Nazywanie osoby, która została pobita, konfidentem kiedy zgłosi sprawę na policje, to domena "prawilnych gimbusków". Wiecie czemu tak bardzo nienawidzicie "zgłaszania"? Bo cywilizacja wypracowała sobie struktury POLICYJNE, aby OGR nie wygrywał z INTELIGENTEM. Kuracyja/typowy wykopek/itp może i waży 40 kilo, ale właśnie dzięki temu, że społeczeństwa oparte na sile umysłu wypracowały takie struktury, 40 kg inteligencik > 100 kilowy ogr. WY/ Rafonix jesteście od noszenia paczek/ciężkich przedmitów. Jak podniesiecie rękę na PANA, idzie on na policje, a was tresują batem byście nigdy więcej się nie odważyli. @Kuracyja przestań tego słuchać i NATYCHMIAST na bagiety, żeby wytresowali chama.

3- W Polsce nie ma samosądów. Obojętnie od tego, jakie relacje panowały pomiędzy Panami, nic nie usprawiedliwia takiego rozwiązywania sporu. Myślę, że podobne słowa p. Krasucki usłyszy w sądzie, gdyż jako prawnik-karnista nie mam najmniejszych wątpliwości, że doszło do przestępstwa z art. 217 kk. Mam nadzieję, że #osrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wystąpi na zasadzie art. 60 par. 1 i 2 kpk o wszczęcie przez prokuratora z urzędu postępowania przygotowawczego w sprawie prywatnoskargowej ze względu fakt, iż wymaga tego interes społeczny. Ten człowiek musi karnie odpowiedzieć, za swój czyn i odpowie. To mogę obiecać. Jeśli Ośrodek nie będzie z jakichś powodów chciał poinformować prokuratury, wówczas zrobię to ja. Materiał dowodowy w postaci nagrania nie pozostawia wątpliwości, że doszło do przestępstwa. Próby usprawiedliwiania go nie mają w prawie karnym materialnym jakiegokolwiek wpływu na byt przestępstwa. Zaistniało ono obiektywnie.
Proszę także pamiętać, że wszelkie zniesławianie Ośrodka w sieci, znieważanie go, jest przestępstwem kwalifikowanym (zagrożonym karą do 1 roku pozbawienia wolności) z art. 212 par. 2 kk. Wystarczy, że na zas. art. 488 par. 1 kpk Ośrodek zawiadomi Policję o tym fakcie, a wówczas jest ona zobowiązana do zebrania materiału dowodowego w sieci i przekazania sprawy sądowi, zgodnie z brzmieniem powołanego powyżej artykułu: "Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu".
Myślę, że dla wielu z Państwa dobra zabawa wkrótce się skończy

#patostreamy #rafonix #danielmagical
  • 33
@RafonRafonEssa: trochę śmieszne dzielić ludzi na ogry i intelignetów, ja zawsze uważałem że umysł może isc w parze z ciałem ale z tego co widzę to w twojej piwnicy miałbyś mało miejsca gdybyś ważył więcej niż 60 kilo a struktury policyjne gloryfikujesz bo najwyraźniej nigdy nie miałeś z nimi do czynienia czyli albo jesteś jeszcze małolatem albo kuracyją dwa w każdym bądź razie usuń konto essa
1- Żaden "liść" tylko wywalił mu pięścią w pysk - nazywanie tego liściem, listwą, plaskunem itp. dowodzi że obsrany Rafonix chce umniejszyć to co zrobił, bo się boi.


@RafonRafonEssa: akurat to był liść, nawet słychać jak siada. Nie przeistaczajcie faktów.

Niedowiarkom polecam puścić sobie nagranie w prędkości 0.25.
Pobierz Zapaczony - > 1- Żaden "liść" tylko wywalił mu pięścią w pysk - nazywanie tego liście...
źródło: comment_wz6Vi29HY9O5XwA16dalTPWAKFBW4Xw2.jpg
@RafonRafonEssa: naważył piwa i je wypił, ten argument że 4-5 typów też jest głupi, może i obstawa była zbędna ale przecież nikt tam się nie wtrącał, ludzie ja też nienawidze tego białostockiego śmiecia ale czego nie możecie przeboleć że miał prawo się zachować jak się zachował, aż tak ciężko to przełknąć ?
@yinyang: Yingyang, ty chyba nie rozumiesz co to jest efekt psychologiczny. Tłumaczę i objaśniam:

Wpada Ci do domu 10 koksów. Stoją dookoła ciebie i patrzą na ciebie jak na kawałek mięsa. Jeden z nich wychodzi i wali ci plaskacza w ryj. Ty sikasz w spodnie. Konkretnie zlewasz się w gacie, a potem błagasz by pozwolili Ci to wypić.

Na koniec dnia oni mówią, że przecież nikt się nie wtrącał, a ty
@RafonRafonEssa: kolego ale czy ty zdajesz sobię sprawę że to kuracyja zapoczątkował cały ten dym ? przyjechał do niego pod dom, zaczął robić zdjęcia i wstawiać na jakieś forum w poszukiwaniu atencji, co tu jest takiego ciężkiego do zrozumienia? Gdybyś był w sytuacji lordonixa wyszedłbyś na balkon i krzyczał do szkalujących cię kmiotów "róbcie mi zdjęcia"?. Gamoniu mały, pewnie mieszkasz ze starymi i nie czaisz niektórych rzeczy więc ci wytłumacze, jak