Wpis z mikrobloga

@Dawidino: OMG.
Fakty:
Gościu go stalkował, prześladował i upubliczniał jego dane.
Gościu po dostaniu strzała sam publicznie przyznał, że mu się należało.
W tej sytuacji chyba jasne, że wykopek dostanie dużo większą karę niż #rafonix nie? Tym bardziej, że ew linia obrony rafonixa byłaby pewnie taka, że już nie wytrzymał psychicznie prześladowania i gnębienia w internecie + sam poszkodowany potwierdził, że źle robił i publicznie
  • Odpowiedz
@allthethings: Bzdura. Skoro nie było zgłoszenia na policję, że czuje się prześladowany zgodnie z literą prawa nie ma sprawy i patus by odpowiadał z buta za naruszenie nietykalności cielesnej. Porachunki w rodzaju mafiozo to łamanie prawa.
  • Odpowiedz
Bzdura. Skoro nie było zgłoszenia na policję, że czuje się prześladowany zgodnie z literą prawa nie ma sprawy i patus by odpowiadał z buta za naruszenie nietykalności cielesnej. Porachunki w rodzaju mafiozo to łamanie prawa.


@Dawidino: Nie mówię, że rafonix nie złamał prawa tylko, że jak pójdą na wojne prawną z wykopkiem to jemu grozi co najmniej równie tyle. Nie musiało być do tej pory takiego zawiadomienia. Wystarczy, że teraz
  • Odpowiedz
przypominam że Rafon to osoba publiczna.. jakby tak było to każdy paparazzi i inny pismak dostawałby sprawy za prywatne zdjecia gwiazdek...


@Motolufka: Wykopek to nie dziennikarz to raz. Dwa, widziałeś, żeby jakiś dziennikarz udostępniał adres gwiazdy w necie?
  • Odpowiedz
@allthethings: nie czytałem jego wpisu to 1...
By byc dziennikarzem nie musisz mieć nawet wydawcy, możesz prowadzić swój blog lub robić wpis na wykop to 2...
udostępnienie numeru bloku to nie zbrodnia - wypadały adresy Wojewódzkiego, Janiaka, Jastrzębskiej więc...
Jeśli nie podał numeru mieszkania to wyyebane.
  • Odpowiedz
nie czytałem jego wpisu to 1...

By byc dziennikarzem nie musisz mieć nawet wydawcy, możesz prowadzić swój blog lub robić wpis na wykop to 2...

udostępnienie numeru bloku to nie zbrodnia - wypadały adresy Wojewódzkiego, Janiaka, Jastrzębskiej więc...

Jeśli nie podał numeru mieszkania to wyyebane.


@Motolufka: Możemy się tutaj przerzucać w ten sposób argumentami w nieskończoność. Prawnikiem nie jestem więc głowy nie daję ale moim zdaniem akcje wykopka podpadają pod
  • Odpowiedz
@allthethings: ale po chuy ma to zgłaszać?? ja tylko powiedziałem że skoro ktoś wybrał życie gwiazdy musi się liczyć z konsekwencjami, nie mam nic ani do jednego ani do drugiego. nawet nie za bardzo jestem z tego tagu po prostu przeczytałem że ktoś pobił wykopka to wbiłem zobaczyć ocb. Jeżeli już miałbym się wypowiadać nie znając tej sprawy to według mnie nie powinien tego robić w miejscu publicznym i wrzucać
  • Odpowiedz