Wpis z mikrobloga

Ponieważ użytkownik @KolejnyWykopowyJanusz przejrzał moje poczynania i zrobił #pokazmorde w moim imieniu, nie pozostaje mi nic innego jak ujawnienie swojego planu. Przez te dwa miesiące próbowałem się wkupić w łaski przegrywowej społeczności, tak żeby uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Uniemożliwiono mnie ten czyn, więc wywieszam białą chorągiewkę.

Tym nie mniej jednak, pragnę przeprosić wszystkie #rozowepaski, ktore poczuły się dotknięte moimi wpisami. Trzy miesiące temu rozstałem się z dziewczyną. Ona wie, że zrobiła źle, jednak dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Tym samym post ten jest ogłoszeniem matrymonialnym. Pierwsze osoby zgłosiły już swój akces. Zakryłem ich nicki dla ich własnego dobra, by nie zostały zlinczowane przez przegrywową część społeczności.
Z poważaniem, przegryw90.

p.....0 - Ponieważ użytkownik @KolejnyWykopowyJanusz przejrzał moje poczynania i zrob...

źródło: comment_m5Qlk8LH3Z0DyZZDwE2ljEy2QEMfZ4cb.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jednak dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki


@przegryw90: Tak po prawdzie to powiedzenie ma zupełnie inny wydźwięk. Dokładniejsze tłumaczenie, które nie przeinacza sensu to "rzeka, do której wchodzisz drugi raz, nie jest taka sama". Czyli podejmując drugi raz próbę zrobienia czegokolwiek nie możesz być pewien, że potoczy się ona tak samo, a powinieneś zakładać zupełnie inaczej. To tak zwany wariabilizm - pogląd filozowiczny traktujący o tym, że
  • Odpowiedz