Wpis z mikrobloga

@lastro Mega formalny z imprezą w kościele, wszystko klasyczne albo luźna imprezka po krótkiej formalności w USC. I cała masa innych rzeczy? Jak Cię znajomi zaproszą na ślub będący ogniskiem na działce to się odwalisz tak samo jak na poważny, klasyczny ślub w kościele? xD
@lastro Typowy błąd poznawczy. To że nie słyszałeś nie znaczy że nie było albo że nie można. Kwestia zapłacenia urzędowi bo poza USC (koleżanka musiała dopłacić 1k i załatwić godło) i znalezienia takiego który luźniej rozumie godność miejsca ślubu. Zaszczana melina odpada, to fakt.
znalezienia takiego który luźniej rozumie godność miejsca ślubu


@Xune: Tzn. takiego USC? Nie rozumiem, przeciez to własnie w USC odbywa sie ślub. Póxniej ejst wesele, ale co ma USC, do wesela?
@lastro Eh, wez poczytaj zanim się wymadrzac będziesz. Od bodaj paru lat (że 3?) można w prostszy sposób zawierać ślub cywilny poza urzędem. Ustalen dokonujesz w USC, ale ceremonia odbywa się poza. Trzeba zapłacić ekstra i załatwić godło Polski. Kościelny to nie wiem.
@lastro Są, ale póki co jedyny który się zesrał to ty. Co najgorsze, pokazujesz tylko że w głowie nie masz nic więcej poza ta fascynacją gównem i głupotą. Standardowe opcje w żaden sposób nie wykluczają się z tym co pisalem. Typowy wykopek, zrobił z siebie pajaca i zaczyna srać pod siebie. Won
via Android
  • 0
@jakubczak_karolin krawiec z dojazdem nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, przyjechało jakiś 2 ziomków wszystko chaotycznie opowiadali. Wybrałem w końcu Cafardini na Grzybowskiej, 3,5k garnitur, krawat i koszula made to measure + 700 ziko za kamizelkę też MtM. Dostałem dokładnie co chciałem, miałem 3 tury przymiarek. Wziąłem dokładnie taki secik jak w pic rel. Jako bonus mam gajer i koszule ze swoimi inicjałami ;)