Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nakimesis: a czy wyrażenie, że jestem na nie co do takich skarpet komuś szkodzi? I wyrażenie swojego zdania jest ok, pod warunkiem, że jest zgodne z większością?
  • Odpowiedz
@otacon: Po prostu powiedz, że ci się nie podobają. Po co uwagi o tym, że takie skarpety znajdujesz w damskich działach? Po co implikacje, że trzeba się dłużej przyglądać by odróżnić mężczyznę od kobiety? A w jednej wypowiedzi pod tym wpisem wprost nazwałeś tego gościa kobietą.

https://www.wykop.pl/wpis/32376869/ostatnio-wszedlem-do-sportowego-obejrzec-jakies-ad/#comment-114821169

Jesteś niby taki "hohoho, ja nikogo nie chcę przecież urazić, przecież nic nie mówię, po prostu mi się nie podobają" ale jednocześnie w sposób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nakimesis: skarpety żeńskie, nie skarpety kobiety, jak jeszcze raz to przeczytałem, to mogło zabrzmieć inaczej niż miało. Przepraszam
  • Odpowiedz
@otacon: "Facet robi wpis o podobaniu się lub nie, skarpet innych facetów. Wykop 2018."

Powiedziałeś, by za facetów podstawić kobiet. We wpisie dowalasz się do mężczyzny. Wniosek? Faceta we wpisie nazywasz kobietą.

Poza tym właśnie udowodniłeś, że nawet nie potrafisz obronić własnego zdania. Zostałeś zmiażdżony siłą moich argumentów, więc odpisałeś jednolinijkowcem, który tyczy się 10% mojej wypowiedzi ¯\_(ツ)_/¯ Z tego miejsca pozwalam ci już zamilknąć, a temu wpisowi umrzeć śmiercią naturalną.
  • Odpowiedz
na lato genialna sprawa, mam nawet takie w cielistym kolorze. No ale jeśli ktoś się boi, że jego męskość na tym ucierpi, no to sorry, ale lepiej niech nie zakłada :D
  • Odpowiedz