Wpis z mikrobloga

@otacon: takie skarpetki chyba dają czasem w obuwniczych gdy nie masz żadnych a chcesz przymierzyć buty. Poza tym nie widzę w nich niczego złego, jak komuś wygodnie to czemu ma takich nie nosić? Nie widać ich a funkcję spełniają.
  • Odpowiedz
Mam swoje zdanie na ten temat, ale chciałbym poznać Wasze


@otacon: czysto racjonalnie patrząc mężczyzna jako płeć statystycznie bardziej praktyczna (a może pragmatyzm nie jest męski?) używa ubrań które są praktyczne. Takie stópki są w #!$%@? praktyczne latem bo minimalizują ilość materiału (lepsze chłodzenie bo większa część nogi jest goła) a jednocześnie wchłaniają pot (większa higiena niż przy braku skarpety).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sokahr: jednakże część grzbietowa stopy również ma gruczoły potowe - z tego co znalazłem w necie jakieś 25% mniej niż spód stopy, ale jednak. Wiec ma to sens jedynie przy ew. mokasynach czy espedrylach
  • Odpowiedz
wiesz, że społeczeństwo składa się z podziałów.. m.in. na kobiety i mężczyzn. Tylko, że linia między tym podziałem zaczyna się powoli zacierać... Kobiety chcą być meskie, mężczyźni kobiecy.. wszystko w porządku, pomyliłem sie. Masz rację w tym kraju nie będzie już dobrze


@otacon: No, przykładem zacierania się tej linii jest np. to, że faceci zaczynają się skupiać na tym jakie kto nosi skarpety i zaczynają obgadywać się za plecami, gdy coś
  • Odpowiedz
@otacon: Jeśli Twoja dziewczyna nosi takie skarpetki do balerin to musi to wyglądać okropnie. Ich kształt kompletnie się do tego nie nadaje, skarpetki do balerin mają łuk na przodzie, tak by baleriny je zasłoniły, tu natomiast bok skarpetki by wystawał z buta. No ale Ty wiesz lepiej. Dziewczynie ogólnie współczuję, że przy Tobie musi chodzić tylko w sukienkach i spódnicach, no bo spodnie tylko dla facetów - wiadomo. Chyba że jest
  • Odpowiedz
@kicioch

Jeśli Twoja dziewczyna nosi takie skarpetki do balerin to musi to wyglądać okropnie

Zaorałaś się.. wygląda okropnie, ponieważ Ty tak piszesz? a jak jak pisze to przylatujesz zbulwersowana

Dziewczynie ogólnie współczuję, że przy Tobie musi chodzić tylko w sukienkach i spódnicach, no bo spodnie tylko dla facetów - wiadomo.

Daj numery do totka...

Chyba że jest obleśną lesbą, ale Ty wiesz lepiej.

Chyba masz gówno zamiast mózgu, ale Ty wiesz lepiej.
  • Odpowiedz