Wpis z mikrobloga

@otacon: do niektórych butów (jak wyżej) nie pasuje widoczna skarpetka, jednocześnie bosa noga bardziej się poci, więc takie niewidoczne są dobrym kompromisem między wygodą a wyglądem.
  • Odpowiedz
  • 42
@otacon a może niech ludzie chodzą w czym im wygodnie. Takie wsiowe gadanie trzeba wyglądać tak i tak bo gej. Ja #!$%@?ę ludzie czy wy na prawdę nie macie większych problemów.

Serio jak tak piszesz to wyobrażam sobie takiego wsiowego chłopa który komentuje każdy samochód który przejechał przez wieś.

Sorry na wsi już nawet to zanika a w piwnicy nadal jak w lesie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
o ja.. kreator mody.. każdy może robić co chce, nic Ci do tego, normik, czemu krytykujesz, kazdy ma prawo do wyrażania swojego "ja". Ty wyraź swoje zdanie sprzeczne z poglądem ogółu kółeczko #!$%@? się domyka.
Ale hipokryzja.
  • Odpowiedz
@otacon: No aż się musiałem zalgować...
zmniejszają ryzyko otarć..

czyli co? poprawiają KOMFORT. Tak jak przedmówcy pisali, potraktowałeś skarpety randomowego typa jako fashion statement, a ziomowi może po prostu jest KOMFORTOWO ubrać takie skary do danego obuwia...

Idąc Twoim tokiem rozumowania - getry u rowerzysty? a taki #!$%@?, przecież otarcia się zagoją, teraz to wszyscy tacy miękcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@guru8: panie, krawat jakoś krzywo zawiązany, klapy jakieś komicznie duże, chusteczkę to się w kieszeni nosi a no i spodnie z pomocy dla powodzenia, o braku czarnych skarpet to nie wspomnę...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Penance: przy 35 stopniach na dworze najbardziej komfortowo czułbym się nago.. jednakże nie każdy ma ochotę oglądać mnie bez stroju, prawda?
  • Odpowiedz