Wpis z mikrobloga

  • 0
Hipokryzja lvl expert. Jak pod znleziskiem o crosie co go policja zablokowowala pod domem napisalem ze co takiego robi to hurr durr. A tu ? 180 na krajowce i .... No elo z fartem mordeczki.
  • Odpowiedz
@xDyzio mogę mówić tylko za siebie: życzę Ci tak utrzymanego dziesieciolatka jak mój. A teraz wsiadaj do swojego priusa i jedź sobie na działkę (ʘʘ)
  • Odpowiedz
prosta droga

mało drzew

ruch niewielki

auto które pewnie robi 200km/h w 25 sekund i z tej samej predkosci w 5 sekund zrobi 60

Oczywiście wykop - HUR DUR DAUN IDIOTA JAG TAG MOSZNA


@TymRazemNieBedeBordo: wystarczy, że mu cokolwiek z pola wyskoczy to drzewo może być nawet tylko jedno. Auto też wygląda na 15 letniego gruza, seba straci panowanie nad pojazdem i kogoś zabije. Chce sobie sprawdzić ile gruz na
  • Odpowiedz
  • 0
@IkBenPool nie wiem w jakim masz stanie, oby jak najlepszy ^^ po prostu pytam bo nie wiele trzeba żeby coś poszło nie tak przy takich prędkościach ^^ sam mam garbusa który jest 2x starszy ode mnie i jest w stanie 'prawie' idealnym :)
  • Odpowiedz
@daeun: Jeszcze tłumaczysz to, durniu, ekonomią i ekologią XD Gdybyś gwałcił małe dziewczynki, to też byś to sobie pewnie jakoś tłumaczył. Obyś kiedyś wpadł na drzewo (oby na drzewo) i Twoja rodzina zaznała tej ekonomii wydając kasę na nieskuteczne leczenie Cię. Bez farta, mordeczko.
  • Odpowiedz