Wpis z mikrobloga

@Singularity00 Przez kilka lat zdążyli mnie wkurzyć. Zmieniają sobie co chcą i nagle z wypłaty z innych bankomatów 5pln kasują. Wczoraj pojawiła mi sie jakaś opłata za zwykły przelew w miesiącu, mimo że mam darmowe. No i cyrki z smskodami. Kiedyś wszystkie były za darmo, potem zmiana regulaminu i były płatne ale w ramach "promocji" na kilka miesięcy dali wszystkim za darmo (i tak chyba to po dziś dzień jest)
  • Odpowiedz
@Straszak_pl: 1 zmiany są czytelne, tylko trzeba chcieć czytać :D
2 niedoświadczyłem żadnych problemów z przelewami
3 sms kody to było żałosne ale szybko się okrakiem wycofali
4 a widzisz było zamknąć starą i po kilku tyg. otworzyć nową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

generalnie u mnie wbk wygrywa świetną apką mobilną, fajnymi akcjami typu zapłać 5x blikiem i zgarnij bon 50 zł czy jasnymi zasadami a teraz
  • Odpowiedz
@Singularity00: Wiesz czytelne by były jakby był jakiś jebitny komunikat po zalogowaniu że teraz kasujemy Cię za to to i to. A tak to robią wała, reklamują konta działające na jakiś zasadach, które ni z gruchy ni z pietruchy zmieniają.
  • Odpowiedz
@Straszak_pl: Jeśli jesteś osobą w wieku 18 - 26 lat polecamy bezpłatnie konto Mobi :) Możesz robić przelewy krajowe przez internet, zupełnie bezpłatnie. Za kartę VISA Zbliżeniową nie pobieramy prowizji, a dodatkowo możesz zamówić za darmo Zbliżaka VISA - małą kartę w formie naklejki. Bez opłat wypłacisz pieniądze BLIKIEM we wszystkich bankomatach w kraju.
  • Odpowiedz
@Straszak_pl: polecamy nasz rachunek eKonto m.
Decydując się na naszą ofertę zyskujesz:
- 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
- 0 zł za kartę z własną grafiką jeśli zapłacisz nią min. 5 razy w miesiącu, albo opłata 4 zł;
- 0 zł za wypłatę gotówki kartą ze wszyskich bankomatów w Polsce, przy wypłacie min. 50 zł albo 1,30 zł;
- 0 zł za przelewy internetowe.
Dodatkowo obecnie prowadzimy promocję w
  • Odpowiedz