Wpis z mikrobloga

pytanie - czy waszym zdaniem stalkowanie lasek, mowienie do nich czesc/siemka jak sie ich nie zna, robienie im zdjec publicznie i jaranie sie nimi jest #!$%@?? Spotkalem sie jeszcze z zapisywaniem tego co mowia na konwersacji grupowej na fb no i patrzenie się na #rozowypasek tak dlugo az ucieknie wzrokiem od Ciebie xD dla mnie to jest #!$%@? i nie wiem czy mam przesyt jakiegos hormonu fema w sobie, czy po prostu jestem normalny xD

#przemyslenia #zalesie #rozowepaski #pytanie
  • 5
@bzam: każde z tych zachowań nie jest normalne. Ostatnio jakiś chłopak zaczął biec w moja stronę z ręka wyciągnięta do zbicia piony, krzycząc „HEHE, CZEŚĆ, PIATECZKA”. Nie czułam się wtedy komfortowo
@Sadderdaze: tru xD czemu chlopy sa tak #!$%@?? nie wiem nawet czy wiedza ze z takim podejsciem zaruchaja co najwyzej menelice. A najlepsze jest to ze tacy ludzie ze spotted co komentuja itd tylko taki syf napędzaja wysmiewajac ludzi co sie boja podejsc do innej dziewczyny, ktora im sie podoba. Dla mnie przede wszystkim nienormalne jest zagadywanie w miejscach publicznych. Czaję jakieś kluby, imprezy, domowki etc ale #!$%@? nie w autobusie