Wpis z mikrobloga

@Dr_Riv: " jak ci się nie podoba to nie oglądaj i daj oglądać innym, którym się to podoba " - Nie wiem ile musiałbym przewijać taga, żeby zobaczyć taki argument.
Z koreańcem jest taki problem, że najzwyczajniej w świecie mówi w innym języku a w oglądaniu takich streamów rozumienie języka to jest podstawa podstaw do dobrej inb4 i tutaj jest różnica
@misrz_mocy_ognia takie przesłanie ogólne, wystarczy przewinąć w dół to się tego trochę znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Itachi_Uchiha_420 no pewnie, że byś musiał trochę przewinąć, bo po prostu przytaczam to co te jednostki mówiły jakiś czas temu, a teraz robią dokładnie to samo, jak wg schematu powyżej
@rolf_ed: O gustach się nie dyskutuje, ten koreański stream nie przekroczy nigdy 1k osób, bo masz specyficzne poczucie humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yinyang: Zapoznaj się z definicją słów "Interakcja z widzami" co jak co tucznik jest #!$%@?, ale widzowie mu z chaty fanty #!$%@? a tego koreańca, żaden polak nie sięgnie bo mieszka w innej części globu.
@Itachi_Uchiha_420: no już się zapoznałem co dalej? zdajesz sobie sprawę że porównujesz właśnie gościa który strimuje od 4 lat do gościa którego strimek zobaczyłem dziś pierwszy raz i starasz się przekonać ludzi kto jest lepszy i jest to delikatnie mówiąc głupie i absurdalne? Wbijam sobie do jakiegoś żółtka, wchodzę sobie na wykop gadam se z ludźmi, żartujemy sobie i wpada jakaś zielonka wyzywa ludzi od debili bo oglądają coś innego zamiast
@rolf_ed: To inna historia ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba że u siebie zrobi hype.
@yinyang: Absurdalna to była ta dyskusja w twoim poprzednim wpisie,nie chce nic udowadniać tylko chcę się dowiedzieć co jest tam takiego śmiesznego bo oglądałem i nie rozumiem, że co #!$%@? żółtek powiedział coś po polsku i już apogeum śmiechowatości? Po prostu jestem ciekaw co jest tam takiego w #!$%@? śmiesznego żeby to