Wpis z mikrobloga

#rafatus akurat dobrze ze nie był na uroczystości pogrzebowej gdzie rodzina opłakiwała jego tate a on wtedy robił największą obore w internetach ,niechcący uszanował pamięć zmarłego i nie spieprzył uroczystości wtaczając sie pijany jak świnia z kaskiem u boku ,pomyślcie chwile może tam była babcia która chowała swojego syna ,dziadek ,jakieś ciocie i nagle pojawia sie rafatus pijany z tymi strupami na mordzie marlenka z tłustym włosiem na łbie drąca gębe PREZESIK
@marcin343: Kiedy do Ciebie dotrze, że to Marlena była niepełnosprawna. Iq pomiędzy rzodkiewką a bananem!! By ją w pełni z socjalizować należało by jej poświęcić bardzo dużo uwagi, i dużo pracy psychologa/psychoterapeuty. jak również #azor wymagał by takiej terapii. Gdzieś szkoda mi Marleny ale ja nie jestem WOŚP. Nie pomogę wszystkim. Ale dla bezbeka #mitomana jak dla mnie nie ma miejsca w internetach. A jakiś debil, wyświadczył #prezes 'owi przysługę. Znasz
@iocoffee chlopie kiedy do ciebie dotrze ze nie zmienie zdania ,czy ja cie nawracam?dzień w dzień trujesz dupe zeby zglaszac rafatusa gdzie sie da bo chcesz pomścić marlenke wyraziłem swoją opinie na ten temat raz później drugi i wystarczy a ty pod kazdym moim komentarzem dalej biadolisz nad losem kaska ,odpisujesz na jakieś stare komentarze ktorych nie pamiętam zawracasz mi gitare ustalaniem hierarchii spatolenia dalej będe obstawał przy swoim pedofil jest gorszy
@iocoffee mi sie juz nie chce tego czytać piszesz bez przerwy to samo ostatni raz NIE ZMIENIE ZDANIA CO DO MARLENKI drukowanymi pisze może dotrze jak chcesz rozrysuje graficznie przekreśloną marlenke może pismem obrazkowym zrozumiesz ,
Zmień płyte ile mozna czytać ze chcesz niszczyć szczatusa za to ze zrobił kuku marlence ( _)