Wpis z mikrobloga

@shocco: ja mam DBT, ale można sobie wgrać rom DBT i powinno być w tym XEO. Jeśli czekasz na czyste dedykowane XEO no to musisz poczekać jeszcze chwile.

Ja się nie przejmuje regionami, i raz mam XEO, raz DBT a innym razem BTU. Metody zmian CSC są na forum android chociażby.
@madtrexx z tego co wiem to wystarczy zaaplikować sobie roma Odinem i csc też się zmienia. Tylko nie wiem czy wszystkie bajery wtedy działają, np. wifi calling natywnie jak w XEO. Orientujesz się? Bo to czekanie mnie irytuje
@shocco: Nie używam ani VOLTE alni wificalling wiec Ci nie moge odpowiedzieć, ale czytałem i ktoś mówił, że na BTU mu właśnie coś z XEO nie działa. Ale wydaje mi się, że jak instalujesz rom nie XEO, ale zawierający XEO to te najważniejsze usługi powinny działać. Najlepiej poczytaj wątki o Oreo na forum i tam zapytaj. Nie mam abo w Polsce a na forum są od tego specjaliści.
@madtrexx: ciekawe jak bateria będzie się sprawować. ;P Na 7.0 nie było problemem osiągnąć u mnie 6 - 7h SoT na danych komórkowych w ciągu półtora dni z dala od ładowarki. Mi póki co do Oreo się nie spieszy, bo z ciekawości wrzuciłem soft z poprawkami zabezpieczeń na kwiecień.
@madtrexx
@dajpandolara

U mnie na s7 oreo chodził szybko ale był straszny problem z baterią na danych komórkowych... Na wifi całkiem znosnie. czuwanie sieci zżerało 20-30 % baterii, znacznie więcej niż ekran i inne razem wzięte ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego wróciłem do 7.0 tylko ze to był btu z Anglii, może na dbt chodziło by lepiej?