Wpis z mikrobloga

Udało mi się zarejestrować na tinderze - na kompie, bo na telefonie się nie dało.

Ładnych dziewczyn znacznie więcej niż na badoo. Nie wiem, czy dobrze robiłem, bo lajkowałem niemal wszystkie - pomijałem tylko karyny z namalowanymi brwiami. W ciągu kilku minut wykorzystałem limit lajków. Gdybym wiedział, że jest taki mały limit, to tych najładniejszych bym nie lajkował, bo i tak nie mam u nich szans, a dzięki temu miałbym więcej lajków dla nieco brzydszych dziewczyn, u których mam jakieś szanse.

Konto i tak raczej zmarnowane, bo wgrałem słabe zdjęcie. Jeśli przez kilka dni nie będę miał ani jednego matcha, to usunę konto i założę nowe z lepszym zdjęciem. Kolega ma lustrzankę i może zrobi mi jakieś fajne fotki.

Trafiłem na dziewczynę z mojej firmy - jej historię opisałem w dwóch wpisach:
1. https://www.wykop.pl/wpis/30070957/
2. https://www.wykop.pl/wpis/30920503/
Niestety nie wiem, czy ją polajkowałem czy nie, bo kliknąłem prawym klawiszem myszy, żeby z menu wybrać pokazanie zdjęcia w pełnym rozmiarze celem jego zapisania. Gdy wróciłem, był już profil innej dziewczyny.

#tinder #badoo #feels #tfwnogf #przegryw #stulejacontent
  • 17
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Ja mam masę matchy na tinder i co z tego, jak wszystkie te laski zniechęcają mnie po dwóch zdaniach?
Ostatnio czuję aż wstręt do kobiet, większość z nich nie ma nic do zaoferowania (poza pierożkiem)
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny przecież większość opisów to coś w stylu "szalona, ale w granicach rozsądku" "podróże małe i duże" "koty, kino, pizza" "młoda, ambitna pani architekt" "Netflix i wino" "jeśli nie potrafisz mnie zaskoczyc- nie pisz"
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: No to do boju ;) A w ogóle to powiem ci, że opis nie jest jakoś mega ważny. Ja sparowałem się z laską, której opis i wstępna rozmowa były okropne, a potem przeszliśmy na rozmowę przez telefon i była cudna. Niestety zostawiła mnie po dwóch tygodniach bez słowa (,)
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy dobrze robiłem, bo lajkowałem niemal wszystkie - pomijałem tylko karyny z namalowanymi brwiami.


@wyjzprz2: źle robisz, bo na tinderze jest coś takiego jak ranking ELO - czyli jak dasz pannie matcha a ona tobie nie, to spadasz w rankingu. Oczywiście od pewnego miejsca przestajesz pojawiać sie komukolwiek
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz:

źle robisz, bo na tinderze jest coś takiego jak ranking ELO - czyli jak dasz pannie matcha a ona tobie nie, to spadasz w rankingu


Trochę utrudnia to zadanie, bo na podstawie zdjęcia i opisu będę musiał wyczuć, czy dziewczyna może mnie polajkować i od tego uzależnić decyzję, czy ją polajkować.

Może być też tak, że ona już wcześniej mnie polajkowała i tinder pokazuje mi jej profil, żeby był match,
  • Odpowiedz