Wpis z mikrobloga

Trochę o @amelcio

Kiedy tu wrócił z nowym kontem to się nawet cieszyłem, bo to taka żywa legenda i przykład dla nowych że nie warto inwestować w shity, scamy na które jest wielki hype. Ma za sobą już dziesiątki shitów-trupów na które naganiał, mówił że to rewolucja a te następnie upadały. Niestety ludzie nie kumają i nadal wierzą w te jego brednie.

Na shity w które się pakuje nagania ludzi mając nadzieję że podbiją mu kurs.
Masternody zachwala i poleca tylko żeby je odpłatnie konfigurować ludziom. Nie poleca tych, które sam używa bo konkurencji nie chce. Im więcej masternodów, tym mniej do podziału przypada na każdy.
Co jakiś czas wynajduje jakiegoś shita i nagania, później z niego wychodzi i tak w kółko.
Na IOTĘ już się wylał bo chyba się przeraził jak pokazałem ilość pracy jej deweloperów w tak niedopracowanym projekcie.

Najgorsze że ma 272 obserwujących ludzi którzy się biorą na te ściemy. Dodatkowo konta na telegramie, twitterze, medium i cholera wie gdzie jeszcze.
Widocznie frajerzy nie słuchają reszty ludzi z Mirko i nadal mu wierzą, albo jest wieczny napływ nowych i ich łapie.

Powinien ktoś go uświadomić że swoim naganianiem praktycznie nie poruszy kursu a nagania na scamy wiele osób, głównie nowych w krypto i ci ludzie tracą pieniądze, przy czym on nic na tym nie zyskuje.

Jest rakiem krypto bo zniechęca do niego nowe osoby.

NOWYCH OSTRZEGAM. ZAMIST MU ŚLEPO UFAĆ LEPIEJ POKIERUJCIE SIĘ OPINIĄ RESZTY LUDZI Z TAGU I SPRAWDŹCIE JAKA TU MA OPINIĘ.

#kryptowaluty
  • 25
@Sune: Gdzie ja napisałem że jezdze dla ubera. Ja #!$%@? ćpiesz coś? Pierwsze auto za krypto kupiłem koło wakacji 2017r. i było to Suzuki Baleno. Teraz wymieniłem na Opla nie rozumiem o co bijesz piane ćwoku
Nie poleca tych, które sam używa bo konkurencji nie chce. Im więcej masternodów, tym mniej do podziału przypada na każdy.


@cyberpunkbtc: Bzdura. Ustawiam ludziom dowolne masternode. Z 10 osób którym tu założyłem masternode zaledwie 2 osoby chciały moje ultranatum reszta wybrała zupełnie mi nieznane masternode pajacyku
Najgorsze że ma 272 obserwujących ludzi którzy się biorą na te ściemy. Dodatkowo konta na telegramie, twitterze, medium i cholera wie gdzie jeszcze.

Widocznie frajerzy nie słuchają reszty ludzi z Mirko i nadal mu wierzą, albo jest wieczny napływ nowych i ich łapie.

Powinien ktoś go uświadomić że swoim naganianiem praktycznie nie poruszy kursu a nagania na scamy wiele osób, głównie nowych w krypto i ci ludzie tracą pieniądze, przy czym on
@Amelcio: Przestań chłopie. Od biedy już ludziom stawiaj te masternody jak chcą, ale nie rób aury wielkiego sukcesu i przedewszystkim wbij sobie do głowy: KAPITAŁ LUDZI JAKICH NAGONISZ NIE PORUSZY KURSEM NAWET SHITÓW!!!!

Weź sobie np. 200 dzieciaków jakich przekonasz, Przemyśl ile ŚREDNIO włożą w shita. Może 100zł. To jest 20 000 zł.
Sprawdź kapitalizację i volumeny tych gówien i zastanów się czy o ile możesz wpłynąć na cenę. To naprawdę
@cyberpunkbtc: Czy Ty jesteś jePniety troche? ja mam w dupie czy ktos ruszy cena czy nie. Zrozum wreszcie ja robie to poprostu by komus pomoc a nie by mi ktos pomogl. Nie obchodzi mnie czy ktos straci czy nie straci bo ja nikomu niekaze niczego kupować lub sprzedawac. Pomagam przy postawieniu masternode. I tyle. A w dupie mam czy ktos straci czy nie straci. Nie - nie mozna wlozyc 100zł by
@cyberpunkbtc: weź człowieku idź znowu do pierdla bo bez takich wpisów przynajmniej był spokój na tagu, Amelcio ma swoje odpały ale lubię poczytać to co pisze. Co mu w kieszeń zaglądasz, zainteresuj się swoją.


Święte slowa
@Sune: ale jakie kłamstwa, w poście "2 dni temu" nikogo nie nagania, nie kłamie, po prostu napisał że wszedł w iota all in, co w tym złego? nigdy zdania nie zmieniłeś? ja jeszcze wczoraj wierzyłem, że Tron wzrośnie więcej, dzisiaj sprzedałem wszystko i zapomniałem o tym. Może za 3 dni znowu kupie i co wtedy, dostane bana?
Po prostu nie lubię tworzenia takiej dramy, coś się nie podoba polecam #czarnolisto