Wpis z mikrobloga

@Ever_Ns: Bez przesady, gry sprzedają się dobrze jak na swoje budżety. Exy od Sony są zajebiste ale robią je mniejsze studia i za mniejsze pieniądze niż molochy third party. Exy zarabiają i są jakimś tam magnesem do zakupu konsoli. Ale nie ma co ukrywać że większość ludzi głównie gra w gry third party. Uncharted 4 sprzedało się w około 9 mln egzemplarzy przy ponad 70 mln sprzedanych konsol. W TOP 50
@The_Riddler: Nie wszyscy #!$%@?ą na super telewizorach 80k. Jakość nie jest najważniejsza, a przy ps4 masz i gry third party i super exclusivy, co moim zdaniem jest lepsze od "dużo lepszej jakości".
@The_Riddler: Ty serio masz coś z garem, raz wyzywasz ludzi od zjebów, bo polecają ps4, wyśmiewasz ps4 po czym w takiego far cry 3 grasz na ps4, a nie na xonex, srasz się o argument exclusive'ów po czym podniecasz się Detroitem który jest tylko na ps4, za chwilę znowu wyzywasz i jeszcze to:

I to nie jest hipokryzja ani głupota tylko fakty


Ile Ty masz lat? 14? xD coś mi się
@The_Riddler: a gier 3rd part ile się sprzedało względem tych 70 mln konsol ps4? Sprawdzilem fife prawie lekko ponad 11 mln. Nowy cod 12 mln. Te liczby nie robią wrazenia przy liczbie sprzedanych konsol. Więc stwierdzenie, że nikt nie gra w exy jest bledne według mnie.
@The_Riddler kiedyś jak widziałem twoje wpisy to zawsze myślałem że mądrego to dobrze poczytać.


Miałem xboxa, poza padem i ea access ta konsola nie oferuje zupełnie nic lepszego. Grafika może i faktycznie będzie lepsza, ale tylko na telewizorach 1080p.
To że są ludzie ktorzy kupuja i grają w odświeżone to samo gówno co roku za 200pln, raczej o niczym nie świadczy.