Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Basteq: Londyńscy autobusiarze są naprawdę ok, wiele razy spotkałem się z ich uprzejmoscią będąc na rowerze. Widać, że muszą być z tego szkoleni. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o czarnych taksowkach, które chyba seryjnie mają deaktywowane kierunkowskazy.
  • Odpowiedz
@Godziu73: mów za siebie ;)
ja zawsze mijając w korku autobus/cokolwiek co blokuje mi widok na prawo/lewo zwalniam do 5kmh albo wręcz staje w miejscu na neutralu odpycham moto nogą.
Szanuj swoje życie, to innych będziesz szanował przy okazji ^^. Wszyscy zadowoleni.
  • Odpowiedz
@skydancer a widzisz ja mam zupełnie inne odczucia ale jako kierowca samochodu. Większość kierowców autobusów jest spoko ale czasami jak coś odwalą to głowa mała, kierowcy Black cabów są spoko, najbardziej nienawidzę uberowcow, białych vanów i taksówek pokroju Addison Lee. Ci ostatni mają w dupie wszystko i wszystkich.
  • Odpowiedz
@Basteq: mnie wczoraj van lusterkiem #!$%@? i mial w to bardzo #!$%@?. Do czasu az ktorys motocyklistow za mna nie upierdzielil mu tego lusterka do reszty
  • Odpowiedz
Właśnie dlatego Polacy nie chcą wracać...


@FlasH: I to nie tylko z GB. Gdyby nie to, że psychicznie ciężko było mi znieść samotny pobyt w Holandii, to bym w ogóle stamtąd nie wracał. To jest porażające, jak bardzo inna może być mentalność ludzi w kraju tak niedaleko nas. Mimo, że kocham nasz kraj, to muszę powiedzieć, że ten poziom kultury i społecznego zaufania jest dla nas nieosiągalny.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: To jest chyba też główny powód tego, że nie przenosi się to do nas - ludzie, którzy zasmakowali europejskiej kultury po prostu nie chcą wracać. No bo do czego?
Do tych sąsiadów, którzy patrzą na Ciebie jak na złodzieja tylko dlatego, że masz nowego passata, czy do tych drugich, którzy nakradli i żeby się pokazać, kupili nowego passata?
  • Odpowiedz
@Basteq: jak wracam z pracy na rowerze to przecinam drogą gdzie są dwie dwupasmowe jezdnie. Na pierwszej z nich zaraz są światła i kierowcy ciężarówek często mnie przepuszczają, patrzą w lusterko i machają, że mam wolne - bardzo to jest przyjemne ;)


@geuze: napewno Polska?
  • Odpowiedz