Wpis z mikrobloga

@Krs90: Podoba mi się to zdjęcie, bo to taki papierek lakmusowy. Dla mnie pokazuje, że każdy sobie żyje po swojemu i nie zmusza drugiego do swojej wersji życia. Za to niektórzy ludzie zobaczą tu upadek religijnych wartości, sodomię i rozpustę - tych wiem, że mam unikać.
  • Odpowiedz
@Krs90: Zdjęcie bardzo fajne bo nikt nikomu nie przeszkadza ale oczywiście w komentarzach ludzi #!$%@? strzela bo jak to tak każdy trzyma nos w swoim interesie xD
  • Odpowiedz
@analogiczna: tu akurat nie chodzi o niesienie baldachimu nad księdzem, a nad monstrancją (chyba tak to się nazywa) w której znajduje się boże ciało. Nad nią niesie się baldachim, a skoro ksiądz ma je w rękach, baldachim automatycznie znajduje się nad księdzem. W wielu procesjach bierze udział więcej niż jeden ksiądz, i baldachim zawsze znajduje się nad tym, który akurat trzyma monstrancję.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to jest bardzo fajne zdjęcie. Pokazuje że każdy żyje po swojemu nie przeszkadzając innym.


@papier96: No, z tym nie przeszkadzaniem innym bym tak nie przesadzał. Na zdjęciu są dwie grupy, z czego jedna z głośnikami i głośno śpiewa. Fakt, miejsce publiczne, aczkolwiek do "nie przeszkadzania" temu daleko.
  • Odpowiedz