Wpis z mikrobloga

  • 41
@rbk17

Ja jestem jego fanem odkąd pojawił się w Lechu, odrazu było widać że szykuje mu się dobra kariera, mamy obrońcę na lata, zaraz z orzełkiem na piersi obok niego w obronie będzie śmigał Gumny.
  • Odpowiedz
  • 141
@KruciHegot

bez złośliwości, ale w ekstraklasie nikt nie może stwierdzić, że ma piłkarza na lata. Przyjdzie jakiś Everton albo Mainz, rzuci 5 mln euro i po piłkarzu.


Nie rozumiem o co Ci chodzi....
Pisze o Bednarku jako obrońcy na lata w reprezentacji. Bednarka już nie ma w Lechu, wykupił go Southampton. Nigdy nie pomyślałem o żadnym zawodniku, że jest dobry i będzie piłkarzem na lata w klubie ekstraklasy bo to się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Gasquet: ogólnie ekstraklasa to wiadomo co, ale trzeba przyznać że Lech robi kawał dobrej roboty w kwestii szkolenia. Głównie dzięki niemu nasza repra nie zleci z hukiem w rankingach po tym jak Lewy i spółka pokończą kariery. W ostatnim sezonie zaimponował też Górnik. Swoją drogą ciekawe co się dzieje z tymi dzieciakami katalońskiej myśli szkoleniowej w Wawie - chyba jeden bramkarz dostał kontrakt w Chelsea (czy gdzieś) i tyle.
  • Odpowiedz
  • 16
@skyrunner

Lech Poznań ma dużo za uszami, ale fakty są takie, że patrząc na to jak ten klub zdominował mlodziezowe reprezentację to za chwile co drugi zawodnik w dorosłej kadrze może mieć przygodę z wielkopolskim klubem.
  • Odpowiedz
@Gasquet: Ciekawe czy powiedział jej czemu nie chce się podpisać. Bo obstawiam, że Grażyna kupiła koszulkę jedynego klubu o jakim słyszała i poszła zbierać podpisy piłkarzy. Pewnie nawet nie wie kto gdzie na codzień gra.
  • Odpowiedz
Bo obstawiam, że Grażyna kupiła koszulkę jedynego klubu o jakim słyszała i poszła zbierać podpisy piłkarzy


@piotruslo: a słyszała o takim klubie jak Reprezentacja Polski? Wszak to właśnie piłkarzy tego klubu zbiera podpisy
  • Odpowiedz