Wpis z mikrobloga

@ollo96: A ja myślę dokładnie odwrotnie. Patrząc z perspektywy czasu to Lewy będzie do końca życia wdzięczny, Bogu czy przypadkowi za to, że go Legia wtedy nie wzięła.
  • Odpowiedz
  • 1
@pwone
@ciachostko

W życiu Lewego było dużo takich "przypadków", zamiast do Borussii Dortmund miał trafić do jakiegoś średniego angielskiego klubu, ale wtedy wybuchł wulkan na Islandii i lotnictwo w Europie było sparaliżowane przez co tam nie poleciał, a wylądował w Bundeslidze.
  • Odpowiedz
@peetee Nie, ale Schopenhauer mi powiedział, że stosujesz tanią erystykę zamiast zmierzyć się z faktami.

Który klub grał dwa sezony temu z Realem przy pustych trybunach, które zamknięto z powodu zachowania troglodytów w trakcie meczu z Borussią? I co istotne, był to nie pierwszy wybryk, ale recydywa powtarzana co sezon?
  • Odpowiedz
recydywa powtarzana co sezon?


@Slonx: recydywa? Mówisz o tych okrzykach "rasistowskich" których nigdy nikt nie słyszał na Lokeren? Czy może o fladze gdzie ktoś się dopatrzyl ze w literce są ukryte treści nazistowskie?

Nie, ale Schopenhauer mi powiedział, że stosujesz tanią erystykę zamiast zmierzyć się z faktami.


@Slonx: Legia jest bardzo dobrą reklamą naszej piłki. Kompletnie nikogo nie obchodziło to, że trybuny były puste na meczu do którego
  • Odpowiedz