Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze a idz pan, ja zostaje z mi6. Czytnik z tylu to dziadostwo niewazne jak hiper duper czuły będzie, a wersja z czytnikiem w ekranie będzie miala zaporową cenę. Poza tym strasznie duża ta paletka.
A co do miband3 to szkoda ze xiaomi nie zrobi czegos w stylu lenovo, w sensie zwykły zegarek tylko z jakims niewielkim wyswietlaczem do powiadomień. Rowniez nie widzę sensu zmiany z miband2
@EerieAlligator: wpis powstal jak zaczela sie pokazowka explorer edition. Zrzut w pierwszym poscie jest ogolnie z wygladu, bo do niego mam najwieksze zastrzezenia. Czyli kopiowane iphona i czytnik na plechach.
Ciezko cokolwiek wiecej napisac bez testow.
@PurpleHaze: Notch był bardziej niż pewny, a ma wg mnie technologicznie powód na istnienie, bo nie ma sensownego rozwiazania na głośnik albo kamerę, a np

szumne zapowiedzi czytnik linii wbudowany w ekran

nie były szumne i nawet nie zapowiedzi tylko plotki, jakich było wiele. A ostatecznie jedna wersja ma ten czytnik.

Kopiowanie iPhona można zarzucić wszytkim producentom, bo to apple pierwszy stworzył telefon a takiej bryle jakie mają prawie wszystkie telefony
Notch był bardziej niż pewny, a ma wg mnie technologicznie powód na istnienie, bo nie ma sensownego rozwiazania na głośnik albo kamerę, a np


@EerieAlligator: no tak bo zostawienie ramki na gorze to ujma na honorze. Jakos samsung notcha nie ma a sprzedaje telefony jak cieple buleczki.

Co do plotek o czujniku, to byly one mocno podparte zapowiedziami samego xiaomi, to nie byly kolejne fake fotki.

Kopiowanie iphona, nie high endowy