Wpis z mikrobloga

Siema. Od jakiegoś czasu dostaje jakiegoś #!$%@? uczulenia głównie na powiekach i okolicach oczu. Strasznie wtedy swędzi a oczy puchną jak balony. Nic na to nie działa oprócz tego #!$%@? w zachwycającej cenie 80zl za 10g. Działa w 10 minut. Minusem jest to, ze potem cały dzień oczy pieką żywym ogniem jakby ktoś je wypalał. Ale działa. Niestety już się kończy :(

#leczenie #medycyna #choroby #alergia #uczulenie
Pobierz Aquafresz - Siema. Od jakiegoś czasu dostaje jakiegoś #!$%@? uczulenia głównie na pow...
źródło: comment_G51P9oosH0yetmPnoMhbP2fe801uNSJA.jpg
  • 24
@Aquafresz Dziękuję proszę Pana.
@BaZyL4 Bo to jest bardzo wielofunkcyjny specyfik. Ja do dostałam bo nie potrafiłam przespać normalnie nocy, bo się cały czas drapałam. A po hydroksyzynie mniej swędziało i jakaś taka fajnie senna byłam. Przynajmniej na początku, bo później efekt nasenny przeszedł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@antyhistaminka: no właśnie ja po tym się robiłem lekko senny, taki wyciszony ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem niestety mocno zamulało, no ale krótko brałem, bo u mojego rodzinnego jak się powie coś o silniejszych nerwach, stanach napięcia nerwowego "to nie. to proszę do psychologa"... ()
@BaZyL4 o lol, współczuję rodzinnego. Ja swojemu powiedziałam, że znajomej hydroksyzyna pomaga, a on stwierdził, że w sumie możemy u mnie spróbować xD
A później dermatolog szprycował mnie tym w zastrzykach i tabletkach (trzy razy dziennie). Nigdy w życiu tyle nie spałam, ale co innego mogłam robić w szpitalu xD