Wpis z mikrobloga

Czy na tagu #poker mamy jakiegoś rega PLO? Niby sporo czytałem o przesiadkach z holdema ale ciekawi mnie - jak wyglądała zmiana odmiany? Jak te 4 karty, kilkukrotnie wyższe swingi na was wpływają, co was ciągnie do omaszki? Tym bardziej w czasach znikomego RB
  • 4
@michael93pl: ziomek na tagu robił wyzwanie żeby wejść na PLO100

@Tomek990

ja żaden reg, pokonałem PLO2, PLO5, niestety spadłem z PLO10 na PLO5 i tak sobie pykam na mikrusach. co do różnic, jak dla mnie omaha jest o wiele fajniejsza (może dlatego że jestem fiszem) od texasa. bardziej niż gry chyba trzeba nauczyć się panowania nad sobą xD. jak się #!$%@? na to, że preflop AA vs 82o masz łamane to
@michael93pl: @yahoomlody:

Zmieniłem odmianę już jakiś czas temu i nie mam zamiaru wracać do NLH.

Więcej akcji, rozkmin, blefów, dużych pul multiway. Po prostu piękna gra.

Pomimo, że Omaha jest bardzo swingowa, grając dobrze jesteś w stanie wyciągać dużo więcej BB/100 niż Holdemowcy grający te same stawki.

Ostatnio zamieniam swoje 50$ na 5000$. Taki #challenge

To jest mój wykres ze stawek PLO2, PLO5, PLO10, PLO25 i PLO50

Stan bankrolla na
Pobierz
źródło: comment_6gWW84jzBxAWebpnefVxldxNQjemD6B5.jpg
@Tomek990 nie powiem, mocno swingowo. Ja będę zaczynał na dniach od stawek x10 zoom z myślą wzięcia coachingu/jakiejś stajni potem tylko nie wiem właśnie czy holdem czy Omaha, a nie chce tego mieszac.
Niby swingi mnie #!$%@?ą ale z drugiej strony kiedyś 100 Bi na 15$ sng to byla norma.
Nice graph anyway i dzięki za info jak to wygląda ^^