Wpis z mikrobloga

@Wu70: jakiś czas temu zdaje się, ze ty sprawdzałeś dla mnie spalanie cupry. Jeszcze raz dziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) od jazdy testowej nie mogę przestać o niej myśleć. Orientujesz się może w sprawach technicznych? Chodzi mi głównie o DSG. Jeśli tak to miałbym kilka pytań, bo w sumie tylko to mnie dzieli od podpisania papierów (ʘʘ)
@Wu70: pisalem juz wtedy, ze mnie nie zachwyciła, bo liczyłem na więcej wrażeń, ale tak mnie nie zachwyciła, ze od tamtej pory zbieram oferty i szukam wersji 5d do jazd testowych jak jeden z Was polecał ( ͡º ͜ʖ͡º) sprawa wyglada tak, ze samochody wyprodukowane po lipcu/sierpniu będą miały DPF, moc zmniejszona do 290km i co najbardziej mnie zastanawia, 7-biegowy DSG. Będą tez droższe o 4tys.
@MrGreeneye: a czym latają? Bo Ty Civica miałeś pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zavisha: zgadza się, wersja FWD jest trochę bardziej narwana i przez napęd, i przez masę, ale poza tymi "wrażeniami" i walką o trakcję to nie będzie rewolucja. Sam też się szybko przyzwyczaiłem do mocy, ale jest jedna rzecz, która momentalnie przypomina, że to jednak jedzie - chwilę przejechać się typowym samochodem 100KM (
@m4rk: w sobotę 2 czerwca jadę na Night Power w Olsztynie i nie wiem czy nie zostanę tam na weekend u znajomego, tak więc niedziela stoi pod wielkim znakiem zapytania. Ogólnie czerwiec mam trochę zawalony i tak jak ostatnio bywałem np. na czwartkowych spotach pod makiem prawie co tydzień, tak teraz do lipca chyba trochę odpuszczę.