Wpis z mikrobloga

Pijecie wodę niegazowaną Żywiec Zdrój? Miałem ostatnio przy sobie dwie butelki tejże wody, jedna nieotwarta, druga napełniona wodą z kranu #wykopjointclub ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piję by zapomnieć więc nieświadomie wziąłem jedną z butelek by ugasić swoje pragnienie, po jednym łyku poczułem taki specyficzny cierpki smak kranówy, odłożyłem butelkę by napić się pysznej butelkowanej wody Żywiec i wiecie co? Druga butelka była otwarta, miałem jej użyć w wiadomym celu. Byłem bardzo zdziwiony faktem że woda, którą niegdyś uważałem za jedyną wartą uwagi (tuż po muszyniance) zaczęła smakować mi jak zwykła kranówa. Czyżby zmiana źródła poboru w/w wody? Wy też zauważyliście zmianę smaku w tej wodzie? Zapraszam do dyskusji

#woda #zywieczdroj #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata
  • 6
@KoldiuszCaesar: woda niegazowana Żywiec Zdrój jest niezmiennie pozyskiwana z górskich źródeł, w okolicach Żywieckiego Parku Krajobrazowego :) Dodatkowo miejsce jej wydobycia jest zawsze określone na naszych etykietach. Odnośnie Twoich wrażeń smakowych, to warto wziąć pod uwagę, że na organoleptyczne właściwości produktu (smak i zapach) mogą mieć wpływ różne czynniki np. to co jadłeś wcześniej, lecz także warunki jego przechowywania. Istotne jest także to, czy woda była spożywana bezpośrednio z butelki –