Wpis z mikrobloga

Zagrałem wczoraj pierwszy raz w Fortnite: Battle Royale i zaczynam rozumieć, dlaczego ta gra stała się tak popularna (a PUBG ciągle oddaje jej pole). To że gra jest darmowa, to oczywisty czynnik, ale najważniejszym z nich jest praktycznie zerowy próg wejścia. Po zainstalowaniu gry i odpaleniu, nie minęła nawet minuta, a już byłem w pierwszym meczu. Gdy kolejną minutę później już mnie ktoś ustrzelił, praktycznie od razu rozpoczynałem kolejny mecz. Optymalizacja tej gry stoi na naprawdę wysokim poziomie.

A tak przy okazji... Chcecie popatrzeć, jak lamię?
-> https://www.twitch.tv/adszym
-> oficjalny tag: #adszymlive

#fortnite #pubg #battleroyale #twitch
adszym - Zagrałem wczoraj pierwszy raz w Fortnite: Battle Royale i zaczynam rozumieć,...

źródło: comment_ri4uDMsKuTZmfO33RfrmS6vEpty0Ksls.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Pubg również czekasz sekunde lub kilka na mecz ale optymalizacja pozostawia wiele do życzenia.Pubg przekonuje mnie mniej cukierkowa grafika i brakiem budowania które absolutnie nie przypadło mi do gustu w fortnicie
  • Odpowiedz
@el3m3nt: u mnie to samo. Znaczy pogram raz na jakiś czas w Fortnite z kumplami, ale w głównej mierze jednak PUBG. To niezoptymalizowane badziewie strasznie pompuje adrenalinę w niektórych momentach.
  • Odpowiedz
@el3m3nt: Mam tak samo, już przeżyję tą cukierkową grafikę, ale to budowanie jest kompletnie zbędne. Jakbym chciał sobie pobudować to odpaliłbym minecrafta, a w battleroyale chodzi o strzelanie.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak dla mnie to Fortnite wygrywa tym że jest szybszy. W Pubg dłużej się spada, dłużej się lootuje i oczywiście ten symulator biegania... W Forcie spadasz bierzesz b--ń i odrazu się bijesz z kimś. Mapkę się szybciej przebiega i częściej się wpada na ludzi. Nie ma takiego bezsensownego biegania po pustkowiu
  • Odpowiedz
fortnajt jest tak prosty szybki i "przystępny" ze zabójstwo nie sprawia mi zadnej satysfakcji w porównaniu do pubga czy nawet h1z1, w ogole nie czuje takich emocji po wygranej gierce co pubg, nie ma porównania
podziwiam tych co potrafia w to grac dzien w dzien
  • Odpowiedz