Wpis z mikrobloga

@konik_polanowy: Mam właśnie perspektywę pracy za 18zł/h brutto czyli z umową studencką będzie 15zł na ręke. Pytam bo na olx jest sporo ogłoszeń pracy na magazynie za takie pieniądze, a nie znam warszawskich stawek. W moim rodzinnym mieście to kupa kasy dla takiego studencika :)
  • Odpowiedz
@revsone1: poważnie, słowo klucz "stażysta", 2200 brutto uśredniając + nizebędne doświadczenie ktore warte wiecej niż tysiąc słow. Drugie słowo którego trzeba się wystrzegać w ogłoszeniach to "asystent", zazwyczaj odpierdzielasz za kogos czarna robote za najnizsza krajową i nie ważne czy to łódź czy warszawa. Nie mniej jednak może trafisz na wyjątek i znajdziesz coś za normalne pieniądze. Masz status studenta?
  • Odpowiedz
@revsone1: Tak tak, studiuję dziennie ale właśnie trochę dziwne że mnie wzięli do tej roboty bo po rozmowie jakoś nie wyglądało że są zainteresowani. Żadnego sprawdzania wiedzy też nie robili. Z drugiej strony w moim mieście pracuje w wakacje za 13zł/h, więc tutaj mam 2 zł więcej. Dojdzie do tego koszt akademika co miesiąc i utrzymanie się w Warszawie to na studia odłożę troche mniej ale liczy się doświadczenie

@
  • Odpowiedz
@no_one6: Właśnie tak się zastanawiałem czy kwota jest opłacalna jak na wawe. Mój kumpel dostał staż za 21zł/h na rękę bez żadnych umiejętności na początku więc po prostu się zastanawiałem czy on miał mega farta z ofertą, czy może ja mega pecha :)
  • Odpowiedz