Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieliście kiedyś sytuację, że druga strona związku chciała przerwy? Jak sobie poradziliście? Oboje się kochamy, a przynajmniej tak mówi, ja to czuję. Ale jednak od czasu pewnej idiotycznej sytuacji szykuje się "przerwa" nie wiem jak długa, wiem że od czerwca. Nie wiem czy czekać, nie wiem czy błagać, ciąć się, grozić śmiercią, czy machać ręką. Jest seks, jest przytulanie, jest tak jakby było pięknie, ale wisi nad nami wyznaczona data "wolności", której za #!$%@? nie chce... #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 93
@AnonimoweMirkoWyznania: i to jeszcze nie od teraz a od początku kolejnego miesiąca, proszę powiedz że to zarzutka xD Moze bolec jakis dopiero wtedy sie bedzie mogl spotykac.

To będzie taki czas na przetestowanie czy znajdzie się lepszy samiec czy nie.

Ja rozumiem, że się czasem dochodzi do momentu, że trzeba więcej oddechu, bo się samemu nie wie czy to ogólnie zycie przytłacza czy związek ktoś jedzie na kilka dni w rodzinne
@AnonimoweMirkoWyznania: @ninakraviz: Co wy #!$%@?........
Jak chcecie mi powiedzieć, że 2 tygodnie przerwy po to by się ruchać na boku z innymi i potem do siebie wrócić to nie zdrada xD to wam współczuje.
Pewnie jakbyście się zgodziły na coś takiego z waszym niebieskim, a on by sobie skakal przez te 2 tygodnie z kwiatka na kwiatek, to do końca życia byście mu mówiła "niech ta suka Ci loda zrobi"
Co wy #!$%@?........

Jak chcecie mi powiedzieć, że 2 tygodnie przerwy po to by się ruchać na boku z innymi i potem do siebie wrócić to nie zdrada xD to wam współczuje.


@samuraj24:

Mieliśmy przerwę i nie wpłynęła zbytnio na nasz związek. Pewnie dlatego, że trwała bardzo krótko, bo tylko 2 tygodnie na czas wyjazdu z koleżankami do Egiptu


nie rozpoznałbyś baita nawet jakby ugryzł Cię w tyłek xD
@sil3nt: po za tym, że zgadzam się całkowicie z tym co napisałeś, to % Ci się nie zgadzają, uciekło gdzieś 0,09 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zupełnie jak podczas podliczania głosów wyborczych przez SLD, tyle, że u nich w drugą stronę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)