Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieliście kiedyś sytuację, że druga strona związku chciała przerwy? Jak sobie poradziliście? Oboje się kochamy, a przynajmniej tak mówi, ja to czuję. Ale jednak od czasu pewnej idiotycznej sytuacji szykuje się "przerwa" nie wiem jak długa, wiem że od czerwca. Nie wiem czy czekać, nie wiem czy błagać, ciąć się, grozić śmiercią, czy machać ręką. Jest seks, jest przytulanie, jest tak jakby było pięknie, ale wisi nad nami wyznaczona data "wolności", której za #!$%@? nie chce... #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 93
  • Odpowiedz
WolnaPantera: Mieliśmy przerwę i nie wpłynęła zbytnio na nasz związek. Pewnie dlatego, że trwała bardzo krótko, bo tylko 2 tygodnie na czas wyjazdu z koleżankami do Egiptu. Po powrocie dziewczyna stwierdziła, że jednak przemyślała wszystko i chce być znowu razem. To było dwa lata temu, a teraz jesteśmy zaręczeni. Tak więc głowa do góry

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
PodgnitaPani: Tak jak wcześniej Mirki pisały, powinniście się rozstać. Ona raczej przewiduje, że będziesz się płaszczył. Zgódź się, ale w tym czasie rób wszystko, żeby poznać drugą fajną dziewczynę w taki sposób, żeby Twoja ex o tym wiedziała. Staniesz się w jej oczach bardziej atrakcyjny i sama wróci. A jak nie, to będziesz miał ew, materiał na następną kobietę. Przekuj te sytuację na swój sukces.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ciężko powiedzieć. Mogę odnieść się do swojej sytuacji. Ja ze swoim #rozowypasek robimy sobie "przerwe" co wakacje. Mieszkamy razem od dwóch lat ale już dwukrotnie ja zostawałem w #szczecin, a ona wracała do rodzinnego domu na 3 miesiące (oczywiście co wolne od pracy byłem u niej). W tym roku robimy to samo tyle że... Ona konczy studia i tu sprawy się mogą pokomplikować ;)
  • Odpowiedz
WybuchowaRozowypasek: > przerwa = odpoczynek od siebie w to zalicza się nie dotykanie innych facetów itp.

@Lordon: NIE. W przerwie związek jest zawieszony i kobieta nie jest tobie nic winna. Boisz się, że okaże się, że zaliczony w tym czasie facet będzie mieć większego i popadniesz przez to w kompleksy? Na czas przerwy jest jak najbardziej wolna i nic tobie do tego co w tym czasie robi. Każdy normalny facet
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: już przegrałeś drogi Mirku więc jedyne czym możesz grać to "albo jestesmy ze sobą albo nie" jeśli jakimś cudem z rachunku zyskow i strat wyjdzie jej ze sie bardziej opłaca byc z toba to masz jeszcze szanse. W innym wypadku miej godnosć i bądź facetem i powiedz cześć, miło było. Na akceptacji takiej propozycji przerwy tracisz resztki męskości- zostałeś sprowadzony do bankomatu i na wszystko zgadzającego sie misia z opcją
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja pier............większego spier...... HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAH to ja już myślałem, że jestem pantoflem poziom HARD.
1. Pojechała do egiptu z "koleżankami" i potrzebowała przerwy żeby bez skrupułów siadać na bolcu i się dobrze bawić. Żebyś jej nie pisał smsków typu kochanie pamietaj że mnie masz xD ja pier......
2. Głowa do góry bo się zaręczyliście ?? wow a to jest jakieś zobowiązanie ?? - miałem znajomego co był zaręczony 3 lata i
  • Odpowiedz
NIE. W przerwie związek jest zawieszony i kobieta nie jest tobie nic winna. Boisz się, że okaże się, że zaliczony w tym czasie facet będzie mieć większego i popadniesz przez to w kompleksy? Na czas przerwy jest jak najbardziej wolna i nic tobie do tego co w tym czasie robi. Każdy normalny facet to rozumie i nie będzie kazać kobiecie czekać specjalnie na niego o ile nie jest stulejarzem nie rozumiejącym, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dziewczyna mojego kolegi robi takie przerwy 2-3 razy w miesiącu, a jeszcze tego samego dnia skacze innemu facetowi na bolcu, niestety tak go uzależniła od siebie, że odciął się od przyjaciół/kolegów i ma tylko tę laskę
  • Odpowiedz
Zrobiła sobie wolne od Ciebie na czas 2tygodniowego wyjazdu do Egiptu? Ty jesteś naiwnym jelopem a co ona poruchala brązowe knagi to jej

Pojechała do egiptu z "koleżankami" i potrzebowała przerwy żeby bez skrupułów siadać na bolcu i się dobrze bawić. Żebyś jej nie pisał smsków typu kochanie pamietaj że mnie masz xD ja pier......


@samuraj24 @dziki
ale z was cymbały xD
n.....z - > Zrobiła sobie wolne od Ciebie na czas 2tygodniowego wyjazdu do Egiptu? Ty...

źródło: comment_eowTCxdhLn6M2qqg5vdUvClfm3SIGZup.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
WolnaPantera: Mieliśmy przerwę i nie wpłynęła zbytnio na nasz związek. Pewnie dlatego, że trwała bardzo krótko, bo tylko 2 tygodnie na czas wyjazdu z koleżankami do Egiptu. Po powrocie dziewczyna stwierdziła, że jednak przemyślała wszystko i chce być znowu razem. To było dwa lata temu, a teraz jesteśmy zaręczeni. Tak więc głowa do góry


Zaakceptował: kwasnydeszcz}
@AnonimoweMirkoWyznania Ale cwana. Wolność sobie akurat na wycieczkę do Egiptu załatwiła. Ciekawe po co jej wolność
  • Odpowiedz