Wpis z mikrobloga

Dzisaj w końcu dotarł do mnie Lazaro Integral V2. Po szybkim złożeniu i zamontowaniu licznika (całość trwała nie dłużej niż 30 min.) postanowiłem wykonać 10 kilometrową jazdę próbną. Sama jazda, pomimo obaw o ból czterech liter, sprawiła mi sporo przyjemności. Przy moim wzroście (181 cm here), rama 19" pasuje idealnie. Przed zakupem miałem przyjemność testować rowery Kellys Cliff 10 oraz Merida Crossaway 10-V i moim zdaniem Lazaro jeździ się najlepiej.

Wrzucam zdjęcie co by się pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam @Marcowy_Kot @Bulka_kajzerka - jak macie pytania, walcie śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lazaro #rower
k.....k - Dzisaj w końcu dotarł do mnie Lazaro Integral V2. Po szybkim złożeniu i zam...

źródło: comment_zhBt9Ep0Ww2hyWWZyIV1tPDM1ECbRwqM.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@VeloDron: sory ale jak ktos kupuje rower do jazdy na wycieczki z zona badz dzieckiem, jakies 30km tygodniowo to bedzie nim jezdzil 5 lat i zlego slowa nie powie, a jak kupi sobie nowy to tylko z kaprysu xDDD

wiedzialem ze zaraz zleci sie armia prafdziwych rofeszystuf kruluf ostrego koua #!$%@? po ulicy obok sciezki rowerowej jak ten genniusz z lodzi
  • Odpowiedz
@darvd29: Bo to jak zachwalanie Fiata Pandy. Dla jednego spoko na lata, a dla takiego, który szuka sportu, nadaje się na jeden rok, żeby nabrać trochę wprawy, zdobyć cokolwiek doświadczenia, odkleić zielony listek i wymienić na coś lepszego.
  • Odpowiedz
@mtos: Co to jest 700km... Mój zrobił jakieś 15-20tys. Aktualnie jedzie na czwartym łańcuchu, drugiej kasecie, wymienionej jednej zembatce z przodu i trzecim komplecie opon.
  • Odpowiedz
@ku_bek: Gratki, ja miesiąc temu kupiłem V1 i jest zajebiście, do jazdy wokół komina sprawdza się fantastycznie. Gdybyś miał problem z bolącym tyłkiem rozważ węższe siodełko, ja zmieniłem na italię c2, do tego sztyca z przesunięciem do tyłu i jest o wiele lepiej. Oczywiście jak wyżej, wysokość taka, żeby mieć wyprostowane nogi na pedałach.
  • Odpowiedz