Wpis z mikrobloga

@pesotto mam ofertę pracy właśnie tam, nie wiem tylko czy akceptować, bo nie wiem jak tam wygląda życie. Pierwszy minus to spory ruch uliczny i lewostronny ruch, a chciałem autko swoje tam zabrać :(
@WykoplayerSsie znaczy bukmacherka. Ja bym jechał, osobiście mi się podobało na Malcie. Nawet myślałem, żeby się przenieść z UK po brexicie jak coś będzie nie halo, ale na razie jeszcze za wcześnie dla mnie bo kasa na Malcie słabsza I życie droższe i może jeszcze coś jeszcze odłożę w UK
@pesotto właśnie kurde mało trochę płacą jak na start, bo góra 1500 na rękę (ja bez expa praktycznie), a troszkę trzeba wydać na housing :(. Ale z drugiej strony sądzę że ze względu na klimat mozna trochę przymknąć na to oko
@WykoplayerSsie: to jest właśnie czego chciałbym spróbować, życie południowca ( ͡º ͜ʖ͡º)
jeśli całe twoje wątpliwości to kasa to znaczy, że czas się pakować na południe colego bo w PL więcej nie zarobisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@WykoplayerSsie: ja też nie, dlatego mieszkam w UK, w czerwcu jade na Islandie zobaczyć co i jak, ale myśle o Malcie od 2 lat. Jakbym zarobił na Islandii coś więcej, żeby mieć na wkład własny na dom na Malcie to bym tam już został.
@WykoplayerSsie: 1500 jeśli nie masz rodziny na utrzymaniu jest okej na start. Kokosów nie oszczędzisz, ale będąc na miejscu możesz rozglądać się za czymś lepiej płatnym. Poza tym bezstresowe życie, woda i pogoda dużo wynagradzają :) Jakbyś miał jakieś pytania co do życia na wyspie to wal ;)
@kurasso: Na dniach powinienem mieć odpowiedź co do pracy, tylko też troszkę lipka, bo chcą już na teraz, a ja dopiero na początku lipca będę wolny :(. W razie czego się odezwę, dzięks!

Edit: choć w sumie skorzystam z okazji, bo mnie to najbardziej nurtuje: jak z autem? Opłaca się brać swoje, czy lepiej zostawić na kontynencie?