Wpis z mikrobloga

@BiesONE
No to masz ten większy :D to córa raczej nie ma szans do niego wbić, ja już mam podwórko zawalone, więc chyba ten wymiar co napisałem wezmę :) bo jeszcze trampolina i bramka trochę miejsca zajmują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BiesONE
Masz tam drabinkę jakaś ?

Masz może też plandekę?
Pytam ponieważ czytałem na allegro w opisie basenu, że ta plandeka górna zabezpiecza basen przed dzieciakami, ale jakoś mi się niechce w to wierzyć?
  • Odpowiedz
@tomala92 dodatkowo fajna sprawa jest kupno mat takie jak widzisz po prawej stronie basenu, jest ich trzy i połączone są z pompką mają one na celu podgrzania wody o +/- 4-5°
  • Odpowiedz
@BiesONE
No właśnie o to mi chodziło , znalazłem jeszcze jeden ciekawy wymiar 437x84 ale chyba wezmę narazie ten mniejszy , też powinno być wiele radochy :)
  • Odpowiedz
@siepan: Nie zagęszczałem jedynie wyrównałem teren i podsypałem piaskiem a pod nogi tez nic nie dawałem. Tak już stoi 3 lata i nic mu nie jest ;)
  • Odpowiedz
@BiesONE: Ziom, sorry, że po 4 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę, że masz krzywo. Nic się nie stało? Ja wczoraj rozłożyłem, też mam krzywo i zastanawiam się, czy nalewać wody, czy nie jebnie. Czy dać sobie spokój, wyrównać teren i postawić basen w przyszłym roku
  • Odpowiedz