Wpis z mikrobloga

@Drail: weź chłopie poczytaj statystyki
gros wypadków (szczególnie tych najbardziej groźnych) powodują młodzi kierowcy
sam #!$%@?łem kilka samochodów za młodu - nawet niekoniecznie z mojej winy ale wydawało mi się że "inni mnie widzą i mi ustąpią bo JA mam pierwszeństwo"
dziś już tak nie myślę ale do tego trzeba mieć trochę kilometrów natłuczone
i unikam wieeelluuuu groźnych sytuacji
wystarczy pooglądać "Polskie drogi" albo "Stop cham" gdzie kierowca który jest "na
Dzięki wielkie za głównie miłe słowa na temat auta. Przyjemnie w tej samochodowej społeczności mirko, bez większych hejtów (ʘʘ)
@TwojStaryToKorniszon: Mimo że pierwsze auto, to nie jest tak że przesiadłem się w nią bezpośrednio z eLki. Prawko mam 2 lata i zrobiłem trochę dystansu w autach rodziców (co prawda nie takie mocne - Astra h 1.6 i Ibiza 1.2 TSI XD).

Wiem że ten okres nie jest bardzo długi, ale zdążyłem wyrobić sobie sporo poprawnych zachowań. Sytuacji że ktoś mi wyjechał na kolizje była cała masa, jednak póki co na
No właśnie to jest troche ból że dla dupeczek to jest często zwykły ford, a stara zajechana bejca wydaje im się bardziej prestiżowa.


@Kalak: Nie rozumiesz kobiet. Dla nich to nie jest zwykły Ford, tylko ciasny Ford. Tymczasem ta stara bejca, choćby ta E39 ma więcej miejsca, jest wygodna i klimatyzowana. Też ma 228KM, lub więcej, a że cięższa, wolniejsza i mniej zwrotna to trudno.