Wpis z mikrobloga

Jeśli było to sorry ale co o tym myślcie?

"Dziennikarze niemieckiego ZDF twierdzą, że Sergio Ramos był czarnym charakterem sobotniego finału Ligi Mistrzów, bo w pierwszej połowie w starciu z Momo Salahem doprowadził też do kontuzji największej gwiazdy Liverpoolu.  

Co interesujące, w 49. minucie Ramos agresywnie pobiegł w kierunku Kariusa, a gdy przebiegał obok niego wymierzył bramkarzowi dosyć mocne uderzenie z łokcia. Niemiec złapał się za głowę i padł na murawę. Sytuacja została jednak zupełnie pominięta przez sędziego.

Niemiecka telewizja wysnuła teorię, że uderzenie Ramosa mogło wpłynąć na Kariusa, który minutę później popełnił niewytłumaczalny błąd, gdy obił piłkę o nogę Benzemy, a futbolówka wpadła do bramki Liverpoolu. "

#pilkanozna #ligamistrzow #lfc #realmadryt
  • 13
@SpiderFYM Jak się nie można do sędziów #!$%@?ć, to teraz mamy ,,Ramosa zimnego mordercę".

Bo z Ronaldo przecież zawsze wszyscy rywale się cackają. Nikt nigdy nie gra z nim twardo, nikt go nie kopie, nie ciągnie za rękę, nie popycha w polu karnym, nikt go nigdy nie sfaulował i nie wyłączył z gry.
@zureczex: @HighKick: @Drejku: @zlote-golabki-winiego: @burgundu: @arko123: Panowie, ja przecieżtylko spytałem, a reszta tekstu jest skopiowanym artem. Z tej kamery ciężko o czym kolwiek mówić. Tak ,jestem kibicem Liverpoolu i tak - sądzę że ten zespół od x lat nie ma bramkarza.
Co do teorii spiskowych względem Realu to jestem daleko bo to co grają w Europie to jest coś niesamowitego. PEwnie gdyby zamiast Liverpoolu w finale