Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks Coupe to absurd? Dlaczego? :-D Coupe to, zazwyczaj, piękny i sportowy kształt nadwozia, chociaż nie jest zbyt praktyczne. Ale nie każdy kieruje się tylko praktycznością przy wyborze samochodu. Na szczęście nie każdy myśli tak jak Ty i nie każdy myśli tak jak ja i dzięki temu ten rynek motoryzacyjny jest tak zróżnicowany. A tak BTW, to z tym, że coupe są tanie to się raczej nie zgodzę, bo przez to że
  • Odpowiedz
@kinasato: Proszę napisz, co w tym aucie pierwsze zrujnuje portfel i na co należy przeznaczyć 10 tysięcy złotych. Mowa oczywiście o trójce, bo poprzedni model jest królową lawet, a w ogóle samochody z cipą na masce są nic nie warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: coupe jest tanie? Chyba żartujesz, prawie zawsze auto w odmianie coupe jest droższe od wersji sedan lub kombi z tego samego rocznika. Wyższa cena używanych wynika z tego że są bardzo porządane ze względu na wygląd, ale tez często nowe egzemplarze są droższe np w przypadku bmw wersja coupe jest sporo lżejsza od tego samego wyposażenia i silnika w wersji sedan i przez to cena nowego coupe od bmw jest
  • Odpowiedz
np w przypadku bmw wersja coupe jest sporo lżejsza od tego samego wyposażenia i silnika w wersji sedan i przez to cena nowego coupe od bmw jest wyższa niż sedana.


@cup12552: BMW w coupe to z reguły wozy sportowe i one dla prestiżu muszą by droższe. Natomiast to co na zdjęciu... xDDD
  • Odpowiedz
@polemarchos: Prywatnie użytkuję ponad 2 lata wersję Monaco GP z 2010 r., Sprowadziłem z Francji, prawie 60 tys. km nabiłem, kupiłem przy 105 k km, przebieg pewny potwierdzony wpisami w ASO Renault, do tej pory żadnej awarii, tylko wymiany eksploatacyjne (dużo wychodzi za olej silnikowy, bo wchodzi około 6,5-7L 5w30 Elf FullTech gdzie 5L to około 120 zł na allegro). Kolo Biała Perła pięknie się wyróżnia na drodze, silnik 2.0 dci
  • Odpowiedz