Wpis z mikrobloga

Wybaczcie ale nasz #siatkowka jest na dramatycznym poziomie, gdyby nie menago grzyb i Leon, to bylibyśmy totalnie w d...
Od 12 lat nie wydaliśmy na świat porządnego atakującego, od czasów Wlazłego nie ma nikogo, jakieś Gromadowskie, Janeczki, Konarskie, Kaczmarki czy Muzaje, ale nadal żadnego konkretnego atakującego którego z miłą chęcią ukradłby klub z top5 na świecie, typu Sokołow, Michajłow, Atanasijevic czy Wallce.
Tak samo jest z rozgrywającymi, Tonutti, De Cecco, Giannelli, Christenson czy Bruno to poziom dwie trzy półki wyżej od naszych rodzimych rozgrywających...
Od prawie 10 lat żaden przyjmujący nie melduje się w topie gdzie kluby z najwyższej półki by o niego walczyły,...
  • 19
@siusiumajtki: Pierd...lenie z top5 na najważniejszym turnieju od 14 lat z najlepszej 8 nie wyszliśmy, ale tak jest top5... widzę że kolega sezonowiec, kto tam ma grać w tej drużynie, emeryt z Azji Kubiak i podbijacz ligi Greckiej Fabian, czy Kurek którego jedynie chcieli w Szczecinie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
gdyby nie menago grzyb i Leon, to bylibyśmy totalnie w d...

@Pepperek: ach ten Leon, sam se przyjmie na całym boisku, sam se wystawi i jeszcze zaatakuje. Bez niego jesteśmy w dupie, ale z nim automatycznie będziemy wygrywać wszystko
@Pepperek
1. Libero - Zatorski imho top 5 swiatowy.

2. Przyjęcie - Kubiak i Kurek to wciaz dobre marki, sporo klubow przywitalo by ich otwarcie. Nowy narybek walczy o nazwisko ale maja umiejętności.

3. Atak - Konarski to znana marka i gra dobrze. Kaczmarek i Szulz to nowe nazwiska w kadrze ale maja predyspozycje. Naprawde teraz podoba mi się wybor na tej pozycji.

4. Srodek - Nowakowski i Kochanowski - imho pierwsza
@tzim:
2. Które kluby przywitałyby Kurka z otwartymi ramionami, bo napewno nie te z światowego topu. Z tego co wiem to Szczecin i granie z Tichym czy Wiką to nie jest szczyt... raczej nikt Bartka nie chciał... Kubiak obija azjatów, do topu jest mu daleko, zresztą ot sytuacja podobna jak z Kazijskim którego po latach grania w Japoni nikt z poważnych graczy nie chce.

3. Tylko to nadal solidniak ligowy... gdzie
@Pepperek

2. co do Kurka, fakt dał dupy z wyborem tego klubu, ale to kwestia sezonu-dwóch, imho, zeby sie odbudowal.
Kubiak moze i odbija, dobrze placa i radzi sobie niezle a i umiejętności mu wybitnie nie spadly (zobaczymy za kilka miesięcy, po sezonie reprezentacyjnym).

3. Jest dobry. Znowu zobaczymy co potrafią, imho w tym sezonie mamy sporo dobrych zawodników na ataku.

5. Pisałem, wedlug mnie :) ja go lubie, gra to co
@tzim Kurek ostatni dobry sezon miał w Resovii, później grał słabo - to gdzie miał pójść? Topowe kluby go albo nie chciały, albo nie zamierzały płacić tyle, ile on chciał.