Wpis z mikrobloga

@Jadugar: #!$%@?, że to Salah zainicjował taki a nie inny kontakt XD przykro mi z powodu urazu Egipcjanina, nie dość, że finał na tym stracił, to po prostu żal człowieka, nie każdy może zagrać sobie w finale Ligi Mistrzów będąc w kosmicznej formie i móc mieć realny wpływ na losy spotkania.
  • Odpowiedz
#!$%@? głupoty jak potłuczony

@Saves: Za to ty zasypałeś mnie gradem rzeczowych argumentów xD

Owszem to boiskowy gentleman, bardzo doby obrońca ale ciągle odnoszę wrażenie, że jest mocno przeceniany

@pikus88: W mojej opinii, Puyol był jednym z najlepiej ustawiających się obrońców świata. A piszę to jako antyfan Barcelony. Carles miał w sobie pewność decyzji Maldiniego czy Cannavaro i przewidywanie przebiegu akcji, w którym za jego czasów chyba tylko Nesta był
  • Odpowiedz
  • 6
@Jadugar Nic mnie tak nie śmieszy jak mówienie, że Ramos z premedytacją faulował Salaha aby zszedł z boiska. To prawda, że obrońca Królewskich często zachowuje się w całkowicie niesportowy sposób ale jak ktoś dostrzega coś więcej niż normalny faul taktyczny we wczorajszym meczu to chyba oglądaliśmy różne spotkania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nafaros: jednego z bajlepszych, może i nawet najlepszego, ale za to jakim jestem śmieciem na boisku i poza nim to kopać go po ryju powinni
  • Odpowiedz