Wpis z mikrobloga

@Lawrence_z_Arabii:

Nie, ja się posłużyłem merytorycznym argumentem, czyli stwierdziłem, że do merytorycznej rozmowy są potrzebne merytoryczne argumenty.


Dlatego uznales ze moje "niemerytoryczne argumenty" sa dla Ciebie merytoryczne:). Maslo maslane. Popatrz w dol i sprobuj sie okreslic :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
To nie jest ateistyczna organizacja, jest świecka mogą w niej pracować także chrześcijanie. Szukam czystej ateistycznej organizacji która ma profil ateistyczny i która dzięki ateizmowi zmusza się do pomocy biednym

@Brzytwa_Ockhama: no to kiepsko, bo większość ateistów po prostu nie wierzy w boga i ma gdzieś, czy ludzie którzy pomagają innym wierzą czy nie, w przeciwieństwie do niektórych ludzi związanych z Kościołem. Bo chcą po prostu pomagać, a nie dzielić
  • Odpowiedz
Aaaaa #!$%@? jestem atesito dajcie mnie miensa w pionteke hahah pczacie jak do kosciola ido #!$%@? ciemne polaki robiaki hehahehh ale ciemnogrud hahaha #!$%@? katolikwow haha
  • Odpowiedz
No sory, ale jeśli jesteś ateistą to jesteś przytłaczającą mniejszością w każdym kraju oprócz Czech ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc tak dla 1,3 mld ludzi KK jest autorytetem


@Brzytwa_Ockhama: Ale jako katolików liczysz tych co faktycznie nimi są i praktykują, czy wszystkich tych, których KRK uznaje za członków? Często wbrew faktom a niekiedy wbrew prawu jak np. w Norwegii gdzie rejestrował hurtem wszystkich imigrantów z krajów
  • Odpowiedz
Tutaj akurat - szkoda, że nie wszyscy. Kościół to wspólnota i wszyscy w Kościele są obywatelami - politeis - więc będą udzielać się politycznie. Chyba, że jesteś komunistą wtedy zgodnie z prawem możesz zakazywać Kościołowi udzielać się publicznie.


@Brzytwa_Ockhama: No jasne. Po co komu rozdział kościoła od państwa. Ty księdzem jesteś gościu?
  • Odpowiedz
XĎDDDDDDDD Gdzie Ty się urodziłeś? Wiesz co to jest Caritas? Jaka ateistyczna organizacja działa tak dobrze jak Caritas?


@Brzytwa_Ockhama: Ja wiem. To tacy milusińscy co pomogli wielu zbrodniarzom nazistowskim do Argentyny spieprzyć.
  • Odpowiedz
@trgf: 10 % ludzi to katolicy co nie? xD

@trgf: Nie ma czegoś takiego jak rozdział Kościoła od Państwa, jest tylko rozdział WŁADZY państwowej od Kościelnej. Rozdział Kościoła i Państwa gdzie Kościół nic nie może to wymysł komunistów.
  • Odpowiedz
10 % ludzi to katolicy co nie? xD


@Brzytwa_Ockhama: Wyjedź z Podkarpacia to zobaczysz puste kościoły.

Rozdział Kościoła i Państwa gdzie Kościół nic nie może to wymysł
  • Odpowiedz