Wpis z mikrobloga

Co wy się tak d----------e do niej i do tych filmików. Żadnego raka w nich nie ma, ojciec dziecka nie uciekł lecz sama podjęła decyzję o rozstaniu z nim, dziecko z tego co słyszałem regularnie odwiedza, w filmie niczego złego nie było. Ale oczywiście śmieszne w c--j bo jeden z rodziców ma inny kolor skóry, jakby 'białe' pary nigdy się nie rozstawały. Dopieprzanie się do jej dziecka i robienie karykatur jest już w ogóle poniżej wszelkiego poziomu, szczególnie że te same stuleje do zdjęć Oli Szwed się k---a ślinią.
Zachowujecie się jakbyście pierwszy raz zobaczyli człowieka o innym kolorze skóry i na siłę próbowali się d-----ć do czegoś.

OMUJBORZE GRAŻYNA M----N RÓB ZDJĘCIE

HAHA M----N I SIĘ ROZSTAŁ Z KIMŚ HAHA JAK W MEMIE A TO PRAWDZIWOŚĆ, ŚMIEJMY SIĘ!
  • Odpowiedz
@vind to, że tak powiedziała (o rozstaniu) to nie znaczy że tak musi być. Ile ty masz lat by wierzyć obcej kobiecie z internetu na słowo? Po drugie, "jak słyszałaś" dziecko jest odwiedzane i też tego nie wiesz na 100 procent ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Co wy się tak d----------e do niej i do tych filmików. Żadnego raka w nich nie ma


@vind: Przeglądnąłem parę jej filmów i nawet spoko są i wydaje się fajną babką. Ale mimo wszystko te memy mnie r-----------ą xD
  • Odpowiedz
@Pouty: A komu mam wierzyć, wykopkom które nie po prostu obrażają czy jej, która coś o tym wie? Gdyby było inaczej to by go winą obarczała, poza tym mówiła od tym zanim się s----------e wykopków wylało.
@AurenaZPolski: Jeszcze ku*a wciskanie mi innej płci, jaka ty jesteś żenująca XD Weź się jeb**j w ten cymbał i wracaj do tagu filmowego jeżeli masz z takim czymś wyjeżdżać.
  • Odpowiedz
  • 22
@vind
Ale nie filozofuj, to są tylko j----e śmieszne obrazki a nie jakoś polityczny przekaz reprezentujący Polskę na arenie międzynarodowej. Jak nie umiesz w internety to se włącz tv, tam na pewno nie zobaczysz nic, co mogłoby cię przyprawić o ból d--y.
  • Odpowiedz